Imikute kaubad

Kõige populaarsemad imikute kaubad

Jätka imikute kaupade ostlemist

Uued imikute kaubad

Imikute kaubad

Mõtleme lapse sünnile juba siis, kui ta veel kõhus on. Kaup24.ee e-pood võimaldab kõik olulisemad beebikaubad tellida soodsa hinnaga. Siit leiad kõik, mida oma lapsele vajad.

Magamiseks on saadaval voodid, voodipesu beebidele ja soojendustekid külmaks aastaajaks. Lastetuppa leiad suure valiku erinevaid kappe ja kummuteid, kuhu saad ideaalselt mahutada hügieenitooted, riided, voodipesu ja muud tarvikud. Reisimiseks pakume väga mugavaid reisivoodeid, mida on hea kaasas kanda. Voodite peamine eelis on kompaktsus, sest neid saab kiiresti ja lihtsalt transportimiseks kokku panna. Kui laps magab ja soovid samal ajal tegeleda muude toimetustega, on beebimonitor väga suureks abiks, sest kuuled kohe, kui laps ärkab.  Kui laps kasvab ja hakkab kõndima, pakume erinevaid tarvikuid turvalisuse tagamiseks. Veel üks väga oluline ost on vanker- see lihtsalt on vajalik. Meie veebipoes ootab Sind lai valik lastevankreid ja selle lisavarustust. Kärud erinevad mitte ainult värvi, konstruktsiooni ja kaalu, vaid ka oma võimaluste poolest.

Lapse hügieeni tagamiseks on saadaval vannitarvikud, mähkimislauad, erinevad mähkmed ja niisked salvrätikud. Samuti leiad valikust termomeetrid, kammid, käärid ja muud hügieenitooted. Ära unusta ka kosmeetikatooteid, sest beebi nahk on tõesti tundlik ja vajab hooldust. Kõiki neid esemeid on meie e-poest lihtne valida. Beebi toitmiseks vajad samuti söögitooli ja spetsiaalset toitu. Isegi, kui toidad last rinnaga, võid kasu saada mitmetest toodetest, nagu erinevad rinnapumbad. Vaba aja veetmiseks pakume mitmesuguseid toole, kiikesid, jalutamistarvikuid ja mängumatte. Emadele, kes soovivad oma lapse kasvamisest võimalikult palju mälestusi, pakume spetsiaalseid beebidele mõeldud jäljendeid. Kaup24.ee e-poest saad osta kõige vajalikumad kaubad oma lapsele kiiresti ja mugavalt! Vali sobivad tooted välja, telli need internetist ja naudi kohtumist oma beebiga! Sageli on toimumas kampaaniad ja allahindlused, et saaksid veelgi rohkem raha säästa.