Liivakastid, liiv ja mänguasjad

(26)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste liivakast

Lapsed armastavad väljas mängida ning see on ka neile kasulikum - põgeneda kodust ja aina arenevast tehnoloogia maailmast. Sellele aitavad kaasa liivakastid, ronimiseks mõeldud platsid ja muudki. Liivakastid on laste seas eriti populaarsed - see paneb proovile laste kujutlusvõime ning nemad saavad olla ehitusmeeste rollis ning ehitada mis tahes soovivad.

Kuidas valida liivakasti?

Alustuseks võiksid mõelda kuhu see paigutada. Kas Sinu aias või mujal on selleks piisavalt ruumi? Liivakastid on üsnagi suurte ümbermõõtude ja pindalaga, mistõttu võiksid sellega arvestada.

Lisaks saad valida, kas Sinu aeda on sobilik plastikust või klassikaline puidust liivakast. Plastikust liivakast võib olla küll vastupidavam ning vihma korral kannatab vett rohkem, kuid pigem on see maitse küsimus. Liivakast kaanega kaitseb liiva mustuse, pürgi ja märjaks saamise eest, mida tavaline kast teha ei suuda.

Liivakastid on olemas ka paljude mänguväljakute komplektidega. Nii saad kogu mänguvarustuse muretseda, kus Su laps saab lõbusalt aega veeta - kiikuda, ronida jms.

Liivakasti puhul soovitatakse pigem kasutada jämeda teralist liiva. Peen liivakasti liiv võib tuulega kergelt ära lennata ning tekitada aeda suure segaduse. Kõige odavam ja otstarbekam on liiva tuua karjäärist, kuid on võimalik ka soetada seda mänguväljakute teenuspakkujate e-poest.

Soodsa hinnaga liivakastid Kaup24 e-poest

Muuda lapse jaoks õues mängimine ägedaks! Eesti kõige populaarsem e-pood Kaup24 on tuntud oma madalate hindade ning paindlike ostu- ja maksetingimustega. See tähendab, et Sinu valida on kuidas soovid kaupa kätte saada - kas kuller toimetab kiirelt kauba Sinuni või saad tasuta tulla esinduspunkti järgi. Lisaks turvalisuse huvides tasud kauba eest vaid siis kui see on Sinuni jõudnud või maksad osade kaupa. Juhul, kui ost ei vasta Sinu ootustele, eesmärkidele või soovidele, on Sul 2 nädalat õigus see tagastada ning raha tagasi küsida või hoopis ümber vahetada teise toote vastu.

 Lisaküsimuste korral pöördu julgelt meie klienditeeninduse pool telefoni, meili või tootekirjelduses oleva “küsimused ja vastused” sektsiooni kaudu, kes on suurima rõõmuga nõus Sind aitama..

Tutvu valikuga ja osta juba täna!