Kõik kategooriad

Lapsed ja imikud

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste- ja beebikaubad

Enne lapse sündi valmistume mitte ainult tema sünniks, vaid mõtleme ka kasvatamisele. Me unistame sellest, kuidas sisustame lapse toa, milline mööbel on kõige vajalikum ja praktilisem. Samuti hoolime selle eest, millised turvatoolid on kõige turvalisemad ning millised vankrid on kõige mugavamad ja vastupidavamad.

Lapsepõlv ja mänguväljakud on omavahel lahutamatud. Laste mänguväljakute eelised on tohutud. Valikust leiad laste jaoks mõeldud riideid ja jalanõusid vastavalt hooajale. Mis on suvi ilma seebimullide ja basseinideta? Pikkadeks talveõhtuteks pakume erinevaid lauamänge, mida saab mängida kogu perega. Vastavalt vanusele saad valida sobivad mängud.

Mänguasjade ohutusnõuded on grupeeritud alla kolme aasta vanustele ja üle kolme aastastele lastele, kuigi leidub mänguasju isegi varasemaks perioodiks alates sünnist kuni kaheksateistkümne kuuni. Varajasel eluperioodil meeldib lastele midagi põnevat vaadata, hammustada, rullida, koos kellegagi lõbusalt aega veeta, värvida ja kaevata. Laps vanuses poolteist kuni kolm aastat eelistab midagi mängida, näiteks kodu või poodi (erinevad nn sotsiaalsed rollimängud, mis on alati väga loomingulised ja arendavad lapse kujutlusvõimet, kui ta üritab luua oma keskkonda), samuti tööriistadega midagi ehitada, lammutada ja uuesti kokku panna (näiteks LEGO ™) ning tegevusi mudimiseks, kujundamiseks ja joonistamiseks.

Lapse arengutase määrab mänguasjade valiku üle kolmeaastastele lastele. Sellel perioodil peaks mänguasjade kogu olema loominguline ja loomulikult vastutustundlik. On huvitav, et sageli lapsepõlve lemmikmängud muutuvad lõpuks hobideks ja vabaaja tegevusteks: joonistamine muutub loomingulisemaks, laste väikesed rongimudelid muutuvad suuremaks koguks.

Tehnoloogiline areng on tänapäeva lahutamatu osa. Arendajate sõnul võivad nutikad tehnoloogiad olla suureks abiks igas vanuses laste harimisel. Nutikad tehnoloogiad aitavad suhelda, otsida teavet ja seda saades õppida. Lisaks ei suuda me enam ette kujutada noorte haridust ja koolitamist ilma tehnikata. Tahvelarvutid, e-lugerid pakuvad suurepäraseid mugavusi lugemiseks, filmide vaatamiseks või muuks tegevuseks paigal seismata. Seadmed on mugavad, kergekaalulised, kompaktsed ja suurepärased ka reiside jaoks.

Me ei ole unustanud ka vanemaid lapsi, meie e-poest leiad tooted koolipidustusteks. Lastele mõeldud erinevate kangelaste karnevali kostüümid muudavad peo tõeliseks muinasjutuks. Laste pidustuste jaoks mõeldud kaunistused ja nõud aitavad luua väga meeldiva ja mugava õhkkonna. Kaup24.ee veebipood pakub kõige populaarsemaid lastetoodete kaubamärke väga hea hinnaga. Sageli esitletakse TOP pakkumisi, mille hulka kuuluvad erinevad kampaaniad, mis võimaldavad säästa raha!