Lõhnastatud kosmeetika meestele

(424)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lõhnastatud meeste kosmeetika

Igale inimesele meeldib enda eest hoolitseda ning hästi lõhnades saada komplimente. Nahk vajab tihti hooldamist, eriti raseerimise ajal või pärast, et hoida naha elastsust ning pehmust. Eriti suure eelise annab selleks lõhnaga kosmeetika, mis tekitavad värske, puhta ja mõnusa tunde. Olgu siis nendeks toodeteks erinevad deodorandid, kreemid, vahud jne.

Millist kosmeetikatoodet valida?

Deodorant on kasutusel olnud juba sajandeid ning on ka siiani kasutusel peaaegu igal inimesel, et tunda ennast värskena, hoida üleliigset higi kontrolli all ning vältida ebameeldivat higi lõhna. Higi on tegelikult ilma lõhnata, kuid lõhna annavad sellele juurde nahal pesitsevad bakterid. Meeste deodorant aitab kaasa bakterite eemaldamisele, omab mehiselt meeldivat lõhna ning on võrreldes naiste omaga tugevama toimega ehk ei lase higi ja bakterite koosluse korral tekkinud lõhnal esile tulla. Tihti kiputakse ajama deodoranti segamini antiperspirandiga, mis võrreldes eelnevaga  sisaldab erinevaid sooli (näiteks alumiinium kloriid), mis ei lase higil läbi naha tulla.

Dušigeel on võrreldes seebiga nahale sõbralikum ehk ei ärrita ega kuivata nahka. Nii saad tunda peale igat pesemas käimist ennast puhta ja värskena koos lõhnaga, mis Sulle meeldib. Lisaks on dušigeele kordades mugavam kasutada, kuna seep kipub märgade kätega libisema.

Olulisel kohal nahahoolduses on ka niisutav kehakreem. Eriti oluline on seda teha talvel, kuna külma ja väikese niiskusega õhu tõttu kipub nahk olema kuivem kui soojematel perioodidel. Kreemid on üldjuhul paksema koostise ja kõrgema õli kontsentratsiooniga, mis annab nahale pikemaajalise ja tugevama kihi, mis hoiab nahka niisutatuna. Seepärast on soovitatav hoida habeme ajamise korral juures raseerimisjärgne kreem ja kasutamise ajal habemeajamisvaht, mis aitab ära hoida naha ärritust ja muid nahakahjustusi, mida võivad žileti terad tekitada. Lisaks annavad need nahala mõnusalt mehise lõhna.

Osta meeste kosmeetikat juba täna!

Otsid kallimale või endale hea lõhnaga kingitust või nahahoolduseks mõnda toodet? Kaup24 pakub suures valikus erinevaid meeldivate lõhnadega nahka ja hooldavat kosmeetikat, mis sobib igale mehele. Kaup24 pakub Sulle turvalist ostlemiskogemust, kuna maksad vaid kauba kättesaamisel ning 14 päevane tagastusvõimalus annab Sulle võimaluse mittesobiva toote korral see tagastada või ümber vahetada millegi muu vastu. Tutvu meie valikuga ning leia endale meelepärane toode, mis paneb Sind enda nahka armastama!