Laste parfüümid

(75)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Laste lõhnad ja parfüümid

Kas teadsid, et Prantsusmaal käib laste parfüümide kasutamine igapäevasesse ilu- ja hügieenirutiini?

Ameerikas näiteks ei kasuta lapsed ühtegi parfüümi enne, kui laps on 12 või 13. Isegi sel juhul pigem kasutatakse kehaspreid enne mõnda pidulikku sündmust.  Sellegi poolest on lõhnakultuur arenenud palju rohkem Euroopas. Prantsusmaal kuulub lõhnade kasutamine igapäevane ilu- ja hügieenirutiini nii laste kui ka täiskasvanute seas. Näiteks on osadel peredel kombeks laste koolikotti lõhnastada enne kooli minekut, et lapsele oleks meeldiv koolikotti avada.

Laste lõhnu on suures valikus lastele atraktiivsetes pakendites, mistõttu sobib see ideaalselt jõulu-, sünnipäeva- või muuks kingiks. Need on lastele ohutud, kuna lõhnad baseeruvad enamasti vee alusel, mis tähendab et aroom on nahasõbralik ning ei sisalda alkoholi või muid nahka ärritavaid koostisosi. Vähemalt kuni 3 aastastele mõeldud lõhnade puhul on need mõeldud riiete peale kandmiseks, mis tõttu ei saa see ka beebi õrna nahka mingil moel ärritada. Lisaks lastele meeldib tunda enda riietel meeldivad lõhna ja saada komplimente, eriti kui tegu on lapse lemmiku multikategelase lõhnaga, mis tekitab erilist sidet tema ja tema lemmiku tegelase vahel. Või miks mitte ka ise neid kasutada, kui tegu on meeldiva lõhnaga ja on tundliku naha puhul sõbralik?

Kuidas lõhna valida?

Tipunoodid on tuntavad kohe pärast lõhna peale kandmist. Tipunootide koostisained tulevad tugevalt esile, kuidhajuvad kiiresti. Seetõttu võibki tunduda lõhn mõnikord esimeste hetkede jooksul teistsugune kui hiljem. Kõige populaarsemad koostisosad on erinevad tsitrulised ja ingver.

Pärast tipunootide jõuliste lõhnade hajumist, ehk üldjuhul 2 minuti kuni tunni jooksul, on tuntav südamenoot. See lõhn on mahedam ning täidlasem, milleks on tüüpiliselt roos ja/või lavendel.

Põhjanoodi aroom tuleb esile umbes 30 minutit pärast parfüümi peale kandmist või pärast südamenootide hajumist. Põhjaks on tihti fiksaatorid, mis aitavad tipu- ja südamenootidel püsida ja veelgi esile tulla.

Pure Parfum ehk PP on parfüüm, mis püsib peal kuni 24 tundi ning sisaldab 15% eetirlikke õlisid, millest oleneb lõhna intensiivsus ja kestvus.

Eau de Parfum ehk EDP on parfüümvesi, mis on tuntav 4-5 tundi ning sisaldab 10-15% eetirlikke õlisid.

Eau de Toilette ehk EDT on tualettvesi, mille aroom püsib peal 2-4 tundi ning sisaldab endas 4-10% eetirlikke õlisid.

Eau de Cologne ehk EDC on lõhnastatud toode ehk köinivesi, mis on mõeldud eelkõige keha värskendamiseks. Siosaldab 2-3% eetirlikke õlisi.

Eau de Fraiche ehk EDF sisaldab 1-2% eetirlikke õlisi, ehk lõhnavesi on eelnevatest kõige vähem kestvam ja väikese intensiivse lõhnaga.

Meelepärase lõhna oma lapsele leiad Kaup24 e-poest!

Kaup24 on teinud valiku Sinu jaoks lihtsaks! Loe suure valiku seast silma jäänud toote kirjeldusest, kas toode vastab Sinu ootustele ning meie mugavate tingimustega saad teha oma lapsele meeldiva kingi või üllatuse. Meie ostukeskkond on turvaline, kuna maksad vaid kauba kätte saamisel ning toote mittesobivuse korral on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või ümber vahetada. Küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda klienditeeninduse poole, kes aitab Sul valikut langetada. Tutvu valikuga ja osta juba täna!