Päikesepuudrid, põsepunad

(154)

Terve välimusega näonahk on iga naise jaoks olulise tähtsusega. Päikesepuuder ehk bronzer ja põsepuna aitavad Sul kontuurida oma nägu kui ka anda sellele päevitunud ja terve sära. Parim päikesepuuder peaks ühtima Sinu nahavärvi alatooniga - näiteks külma alatooniga nahk vajab tuhmimat toodet, kuid samas soe alatoon sobib hästi ka veidi kuldsema puudriga. Päikesepuudri kasutamine on lihtne - see tuleb kanda mööda põsesarna luud kõrva suunas. Parim põsepuna näeb välja loomulik, mispärast peaks see sobima nii Sinu naha värvi kui ka päikesepuudriga. See tuleb kanda põsesarnale, kuid ole ettevaatlik, sest sellega on kerge liiale minna.. Valikust leiad nii puudri kujul kui ka kreemja põsepuna, mis toob ideaalselt esile Sinu näojooned.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Päikesepuudrid, särapuudrid ja põsepunad

Peale jumestuskreemi, puuderkreemi või puudri näole kandmise oleks vaja luua näole veidi dimensiooni rõhutades põsesarnu. Sellel puhul peaks olema Sinu meigikotis põsepuna, särapuuder ja päikesepuuder. Kuigi võib tunduda, et neid kasutatakse erinevatel eesmärkidel, nende kooskõla võib muuta Sinu jumestuse veatuks ja vastupandamatuks.

Miks valida põsepuna?

Põsepuna eesmärk on lisada põskedele õhetust, mis näeb välja naturaalne ja annab terve ilme.  Seda kantakse põskedele ning selle peale kandmisega tuleb olla ettevaatlik, et mitte üle piiri minna. Pea meeles, et mida vähem seda parem! Lisaks proovi leida enda nahatooniga sobiv toon, et tulemus jääks võimalikult loomulik ja kena.

Põsepunade tekstuur on üldjuhul kreemjas, kerge ja sobib kõikidele nahatüüpidele, mis teeb nende kasutamise lihtsaks. Olenevalt tootest kuid üldjuhul tuleb põsepuna karbiga kaasa peegel ning pintsel.

Kandmiseks tuleb pintsliga võtta veidi värvi, kanda kergete liigustega põskedele ning seejärel hajutada.

Miks valida päikesepuuder?

Päikesepuuder on üldjuhul pruunikas, kuldses või vahepealses värvitoonis, mille eesmärk on muuta naha välimus pruunikamaks, nagu oleksid saanud nahale päikest. Lisaks saab sellega nägu kontuurida, tuues välja põsesarnu või näiteks lõuajooni või isegi dekolteed.

Päikesepuudrit võib kasutada kõikidel aastaaegadel, kuid võimalik, et kõige loomulikum näeb see välja soojematel suvekuudel.

Värve võivad olla nii külmades kui ka soojades toonides, mistõttu pead mõistma, milline toon Sulle kõige paremini sobib. Näiteks kui Sulle sobivad pigem hõbedast ehted, siis peaks Sul olema külmem naha alatoon, mistõttu peaksid ka sellest lähtuvalt endale puudri valima. Kui Sa eelistad kulda, on Su naha alatoon soe, ning siis võid julgelt valida soojema alatooniga toote. Lisaks on olemas sädelevaid päikesepuudreid, mis annavad terve ja kena sära Su näole, kuid kontuurides soovitame pigem kasutada matistavat varianti.

Miks valida särapuuder ehk highlighter?

Särapuuder on toode, mis tõmbab ligi valgust ja tekitab heleda ja kõrguse illusiooni. Selle eesmärk on anda Su näole tervislik ja kumav sära ning aidata kaasa selle kontuurimisele. Seda kantakse särapuudri ja põsepunast ülevale põsesarnade luu kohale, mis toob põsesarnad veelgi esile.

Särapuuder on olemas nii kreemi ja puudri vormis. Vedel ehk kreemjas särapuuder sobib kuivale nahale ning jätab kõige loomulikuma väljanägemise. Puuder sobib õlisele nahatoonile, kuna siis toode ei haju päeva jooksul. Normaalse näonaha puhul võid katsetada, kumb Sulle rohkem meeldib.

Lisaks on need tihtipeale erinevates toonides, mis annavad Sulle võimaluse oma jumestustega mängida ning olla loominguline.

Kuidas sobiv toode osta?

Juhul, kui Sulle jäi mõni meelepärane toode silma, kontrolli üle ka toote kirjeldusest, et kas toode vastab Sinu ootustele. Kui oled oma valikus kindel, soorita ost Kaup24 ostukeskkonnas. Meie pakume Sulle turvalist lahendust – maksad vaid kauba kättesaamisel ning 14 päevane ostugarantii annab Sulle võimaluse toote mittesobivuse korral see tagastada või ümber vahetada. Kui Sul on lisaküsimusi, võid pöörduda meie klienditeeninduse poole. Tee oma jumestustest midagi imelist ning osta päikesepuuder, põsepuna ja/või särapuuder juba täna!