Jumestuskreemid, puudrid

(995)

Sile ja hoolitsetud näonahk võimaldab Sul veatu välja näha ja lisab enesekindlust ning seetõttu pead oma naha eest pidevalt hoolt kandma. Puudrid, jumestuskreemid ja peitekreemid - tänu kõikidele nendele toodetele on võimalik teha imesid ja rõhutada oma parimaid näojooni. Peida oma puudused, toida nahka kasulike ainetega ja rõhuta selle ilu! Lai valik tooteid on alati saadaval iga nahatüübi jaoks!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kosmeetika näole

Jumestuse aluseks on terve ja hea väljanägemisega näonahk. Selle mure lahendab jumestuskreem, kompaktpuuder, peitekreem või tavaline puuder.

Jumestuskreem, puuder, peitekreem - milline toode valida?

Jumestuskreem ja kompaktpuuder on mõeldud nahatooni ühtlustamiseks ja naha eripärasuste peitmiseks. See on iga jumestuse põhjaks, kuna see annab jumestusele tervikliku ja professionaalse mulje. Kreemidel ja puudritel on üldiselt ka katvuse tase – kui eelistad pigem naturaalset väljanägemist siis kasuta kas kompaktpuudrit, CC, BB või väikese katvusega jumestuskreeme. Kui Sul on probleemne nahk, liiga õhetav, sinised silmaalused või muu mure, mida sooviksid katta, võiksid vaadata tooteid mille katvus algab keskmisest tasemest. Lisaks on tooted üldiselt erineva koostisega. Kui Sul on kuiv nahk, on Sinu jaoks parim jumestuskreem, kuna puuder on üldjuhul matistava toimega ning võib aidata kaasa naha kuivusele, mistõttu sobib viimane pigem õlisele nahale.

Tooni valimisel lähtu oma naha toonist. Jumestuskreem peaks sobima Sinu kaelal oleva tooniga, et tulemus oleks võimalikult loomulik.

Peitekreem või peitepulk on võrreldes eelnevaga veelgi tugevama katvusega, mistõttu sobib ta ideaalselt siniste silmaaluste katmiseks või üksikute naha ebapärasuste (nt. akne) katmiseks. See peaks olema Sinu jumestuskreemi toonist tooni võrra heledam, et silmi tuua esile ning tekitada näole kontuuri. Kas valida kreem või pulk on juba maitse küsimus.

Jumestuse kinnitamiseks on soovitatav kasutada tooteid nagu meigikinnitussprei või tolmpuuder. Tolmpuuder on rohkem matistava toimega ning sobib ideaalselt peitekreemi kinnitamiseks.  Meigikinnitussprei on spreitav näole, mis olenevalt toote koostisest on matistav või niisutavam, mis annab nahale säravama välimuse. Need tagavad, et jumestus püsiks peal terve päev.

Hea jumestuse aluseks on hea näohooldus ja meigipintslite kasutamine – seetõttu peaksid tähelepanu pöörama oma näohooldusrutiinile, meigi aluskreemide kasutamisele ning soetama endale jumestuskreemi või puudri kandmiseks vastav pintsel.

Enne ostu selgita kõigepealt välja, milline on Sinu näonaha tüüp ja nahatoon ning seejärel tutvu toodete kirjeldustega, et olla kindel kas toode vastab Sinu ootustele.

Saavuta ideaalne meigipõhi juba täna!

Ideaalseks meigipõhjaks vajad head nahahooldust, aluskreemi, jumestuskreemi või puudrit, kinnitamiseks meigikinnitusspreid või tolmpuudrit. Kõik vajaliku leiad Kaup24 e-kaubamajast, kus on suur valik ja head hinnad koos erinevate sooduspakkumistega. Meie atraktiivsed ostutingimused teevad ostlemise mugavaks ja turvaliseks. Osta parim jumestuskreem, puuder või muu ilutoode!