Kunstripsmed, ripsmekoolutajad

(103)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kunstripsmed ja koolutajad

Tänapäeval on jumestuses olulisel kohal ripsmed, kuna need võivad silmadele anda kauni efekti ja muuta need tähelepanu objektiks. Seetõttu peaks olema Sinu eesmärgiks saavutada võimalikult pikad, volüümikad ja eraldatud ripsmed, mida iga ripsmetušš täita ei suuda.

Milline toode valida?

Tavalisi kunstripsmeid on lihtne kasutada oma kõverdatud riba pärast ning on korduvkasutatavad. Võrreldes ripsmetutikutega on nendel kindel kuju, mida tuleb vastavalt silmakujule lõigata. Kunstripsmed on erinevates disainides ja suurustes, mistõttu saad leida endale just kõige sobivama. Osad kunstripsmed on magnettehnoloogiaga, mis ei vaja liimi, on tundlikele silmadele sobilikumad ning vajavad lisaks ripsmetuši, et nad peaksid vastu kauem.

Ripsmetutikad on individuaalsed tükid, mida paigutada liimiga ripsmekarva külge. Nii on Sul võimalus ise otsustada tulemuse üle – kas soovid naturaalset või efektiga tulemust. Lisaks on ripsmetutikuid erinevates suurustes, mis aitab Sul paigutada ripsmed tühjematesse kohtadesse või anda just enda ripsmetele volüümi juurde. Seetõttu on Sul oma välimuse üle suurem kontroll ja võid olla oma enda ripsmetehnik.

Ripsmetutikuid peaksid Sa ükshaaval hoolikalt kas pintsettidega või spetsiaalselt kunstripsmetele disainitud aplikaatoriga paigaldama. See nõuab harjutamist ning abiks tuleb kindlasti suurendav peegel.

Kuidas neid kasutada?

Kasutamiseks:

  • Veendu, et silmalaud on kuivad ja puhtad
  • Kasuta kunstripsmeid või ripsmetutikuid pintsettide või spetsiaalse aplikaatori abil
  • Liimitavate ripsmete puhul kanna hoolikalt liim kunstripsmetele ja oota 30 sekundit
  • Kanna ripsmed oma ripsmete juurtele (tavaliste puhul vajuta sõrmedega ripsmete keskmisele osale ning seejärel vajuta ettevaatlikult servad alla

Eemaldamiseks:

  • Ettevaatlikult eemalda ripsmed väljaspoolt nina poole
  • Hoia ripsmeid pintsettide või aplikaatoritega ja eemalda liim puhaste sõrmedega või vatitupsuga
  • Pane kasutatud ripsmed tagasi karpi

PS! Kindlasti jälgi enne kasutamist, et ripsmeliim ei tekita allergilist reaktsiooni või ei ärrita Sinu silmi.

Mis on ripsmekoolutaja?

Ripsmekoolutaja on spetsiaalselt disainitud vahend, mis aitab hoida ripsmed kaardus. Seda võib kasutada nii ripsmetušiga, ilma või kunstripsmetega. Nendega saavutad ilusa ja avara silmade välimuse.

Olemas on metallist klassikalised koolutajad kui ka kuumusel töötavad. Kuumusega koolutajad on üldjuhul parema tulemusega, kuid tuleb olla ka ettevaatlik, et kuumust käsitledes nahka ära ei põleta või ripsmeid ei riku.

Muuda oma ripsmed ilusaks juba täna!

Kaup24 pakub suures valikus kunstripsmeid ja ripsmekoolutajaid, et saaksid välja näha imeline igas olukorras! Meie turvalised ja atraktiivsed ostutingimused muudavad meie juures ostlemise eriti lihtsaks, kuna maksad vaid kauba kättesaamisel ning 14 päevane ostugarantii annab Sulle õiguse toote mittesobivuse korral tagastada. Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Kunstripsmed, ripsmekoolutajad - millised on kõige populaarsemad?

Kunstripsmed, ripsmekoolutajad - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?