Kulmuvärvid, -pliiatsid

(279)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kulmuvärvid ja pliiatsid

Kulmud on oluline osa näost, kuna asudes silmade kohal kaitsevad nad silmi tolmu ja mustuse eest. Lisaks annavad nad näole ilmet ja mängivad tähtsat rolli kehakeelega suhtlemises. Kõik inimesed ei ole sündinud imeilusate kulmudega, seetõttu tuleks neid aeg-ajalt trimmida, kuju kujundada ja värviga täita.

Miks on kulmude välimus oluline?

Kulmud annavad inimesele näole palju ilmekust. Ilusad kulmud võivad ka ära petta näoilmeid – näiteks kenasti hooldatud kulmud võivad isegi ära peita väsimuse, mida muidu oleks näos näha. Lisaks annavad nad Su näole piisavalt suure efekti, et näha välja imeline ka ilma muu meigita. See võib olla lausa nii efektiivne, et võib muuta visuaalselt inimese näokoju – näiteks sirgema kujuga kulmud jätavad lühikesema näokuju mulje.

Hooldatud kulmud annavad näole ka nooruslikuma välimuse, kuna see aitab silmi esile tuua nahaomaduste kõrval, mida Sa esile ei tuua ei tahaks.

Milline kulmutoode valida?

Kulmupliiats on olnud traditsiooniline valik naiste seas. Pliiatsit on lihtne kontrollida ja õrnalt vajutades võib jätta üsnagi naturaalse väljanägemise. Sellegi poolest on seda üsna tüütu tihti teritada, kui soovid täpsemat joont või tulemust. On olemas ka veekindel kulmupliiats, mis ujudes ega ka muidu veega kokkupuutel maha ei tule ning on eemaldatav vaid veekindla meigi jaoks mõeldud meigieemaldajaga.

Kulmupuuder on variant, mida tuleb kanda peale kulmupintsliga. Kulmupuudrit on samuti lihtne kasutada, kuid see ei toimi karvavaba aladel kuna puuder kinnitub kulmukarva külge. Seda on kerge kasutada ning pintsel tuleb üldjuhul koos puudriga kaasa, milleks on üldjuhul kulmupalett.

Sellega sarnane on spetsiaalne kulmutoode, mis on tavaliselt pisikesest plastikust või klaasist purgi sees. Nagu ka vahaga tuleb seda kanda peale pintsliga. Võrreldes vahaga on sellega võimalik saavutada täpsem ja detailsem kulmukuju ning on paljudes variantides veekindel.

Kulmuvärv on tuubis olev värv, mida kantakse kulmudele ning lastakse seista teatud ajavahemik. Selle eeliseks on selle pikaajaline kestvus, kuna ta kinnitub kulmukarvadele kui ka nahale ning hajub aja jooksul. Seetõttu ei pea Sa seda iga õhtu meigieemaldajaga eemaldama, vaid võid värvi mingi hetk uuesti peale kanda, kui värv peaks heledaks hajuma.

Kulmugeel on Sinu jaoks ideaalne, kui Sinu eesmärgiks on saavutada võimalikult naturaalne tulemus.

Muuda oma kulmud ilusaks juba täna!

Kaup24 pakub turvalist ostukeskkonda, kus saad maksta vaid kauba kättesaamist peale ostusooritamist ning toote mittesobivuse korral saad toote tagastada 14 päeva jooksul. Tutvu meie suure valikuga ja osta juba täna!