Kosmeetikakotid, peeglid

(66)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kosmeetikakotid ja peeglid

Nii jumestajad kui ka ilutoodete tavakasutajad vajavad erinevaid tarvikuid, et hoida „töölaud“ korras ning tulemus professionaalne. Väikesed tooted kipuvad tihtipeale kaduma ning juhul,  kui omad suures koguses jumestusetooteid, oleks Sul vajalik soetada kosmeetikakott, kuhu kõik tooted ära mahutada. Jumestuse tegemisel on aga oluline, et tuleks oleks veatu ning see oleneb jumestusekoha valgusest ja peeglist, mida kasutad.

Kuidas valida kosmeetikakotti?

Kosmeetikakotid aitavad Sul ilutooteid mugavalt hoiustada ning neid kaasas kanda. Nad sobivad ideaalselt kaasa reisile või hoida neid ühes kohas, et saaksid neid iga hetk kasutada. Naised saavad sinna paigutada kõik dekoratiivkosmeetika tooted, hügieenitarbed jms ning meeste kosmeetikakott on mõeldud siis hügieenitarvete ja muu olulise hoiustamiseks.

Kotti valides mõtle, kui palju tooteid on Sul plaanis sinna mahutada ning milline disain oleks Sulle kõige meelepärasem.

Nutikaid viise, kuidas kosmeetikakotti veel kasutada:

  • Väikese käekotina, kuhu olulised asjad panna;
  • Ole loov ja õmble juurde kett või mõni muu sarnane, et saaksid kanda seda kotina üle õla;
  • Kodus kohana, kuhu panna väikesed esemed, mis kipuvad kergelt kaduma;
  • Hoiusta nendes ehteid;
  • Väikest saad kasutada ka rahakotina.

Miks on meigipeegel oluline jumestuse tegemisel?

Suurendavad peeglid on ideaalsed veatu meigi tegemisel – sellega näed täpselt jumestuse pisidetaile või vigu ning on eriti kasulik on see neile, kelle silmanägemine pole nii hea. Suurendamise tase võib olla kuni 20 korda ning mida suurem suurendus, seda kallim on peegel.

Meigipeegel valgustusega ehk meigipeegel lampidega on üsnagi populaarsed. Osadel on valgustus peegli taga, osadel ees. Selle peegli eelis on see, et see ei tekita varje, mida tavaline toavalgustus võib tekitada. Teise külje alt peaksid meeles pidama, et jumestus võib näha loomulikus valguses teistsugune võrreldes valgustustega meigipeeglis. Kusjuures, valgustusega meigipeegli juures on ka väga hea saada ilusaid selfiesi!

Peegli puhastamine on üsna lihtne – kasuta klaasipuhastit ning Su peegel näeb välja nagu uus üsna pikka aega.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Osta meelepärane toode Kaup24 ostukeskkonnast hea hinnaga! Atraktiivsed ja turvalised ostutingimused tagavad, et maksad vaid reaalselt toote kätte saamise korral ning 14 päevane tagastusgarantii annab Sulle õiguse toote tagasi anda või ümber vahetada muu kauba vastu kui see ei peaks sobima. Muude küsimuste korral on Sul võimalus võtta ühendust klienditeenindusega. Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Kosmeetikakotid, peeglid - millised on kõige populaarsemad?

Kosmeetikakotid, peeglid - milliseid soovitatakse?

Kosmeetikakotid, peeglid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?