Solaariumikreemid

(20)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Solaariumikreemid

Solaariumikreem valmistab naha solaariumipäevitamiseks ette ja aitab päevitusel kauem säilida. Nimelt aitab kreem naha päevitamisele kaasa, niisutab nahka, sisaldab naha toitained ning ei lase UV-kiirtel naha vananemist soodustada ega kahjustada, mida tugeva kiirgusega solaariumilambid teha võivad.

Miks peaksid seda kasutama?

Solaariumite lambid on üsnagi tugevad, mistõttu toimub päevitus kiirelt ja intensiivselt. Seetõttu lambid kuivatavad nahka ning kuiv nahk ei päevitu väga hästi, mistõttu ongi oluline kreemi kasutamine. Lisaks nad kiirendavad päevitumise protsessi võrreldes päikesekaitse kreemidega.

Sa võid ka siiski valida päikesekreemi, kuid sel juhul pead olema kindel, et kreem kaitseb ka UVA-kiirguse eest, mida kasutatakse enamustes solaariumides. Kui aga otsustad solaariumi kasuks, mis kasutab UVB-kiirgust, et saada kätte vitamiin D, ei ole vaja kasutada solaariumikreemi.

Ära unusta pärast päevitamisprotsessi kasutada niisutavat kehakreemi, kus on soovitavalt palju vitamiin E-d.  Kui Sa eelistad solaariumikreemi üldse mitte kasutada, siis enne ja pärast päevitamist on niisutav kehakreem või kehaõli kindlasti kohustuslik.

Kokkuvõtvalt solaariumikreem aitab:

  • kiiremini päevituda;
  • aeglustada naha vananemist;
  • ennetada naha põletust;
  • kaasa heale tundele, kuna paljudel kreemidel on jahutav efekt.

Kuidas valida?

  • Kas soovid pruunistava toimega (Bronzer) solaariumikreemi? Nad sisaldavad endas DHA komponenti, mis ühtlustab nahatooni, seega peale solaariumisessiooni on tulemus ühtlane ja kena. Lisaks UV-kiired aeglaselt aktiveerivad DHA komponenti, mistõttu võid 12 jooksul muutuda veelgi pruunimaks kui alles solaariumist tulles.
  • Teised isepruunistava toimega tooted (Natural Bronzing) annavad koheselt naha päevitusjume, kuid ei aita kaasa solaariumipäevitusele. See aitab samuti hoida jumet ühtlasena.
  • Kas eelistad kreemi või ihupiima? Mõlemate toime on sama, seega kõik oleneb Sinu maitsest. Ihupiim imendub nahka võrreldes kreemiga kiiremini ning on ka kergelt külma efektiga, mis sobib hästi solaariumisse minnes.

Osta parim solaariumikreem Kaup24 e-poest!

Saavuta terve ja pruun nahk kiirelt ja tervislikult! Hea hinnaga kreemi leiad meie ostukeskkonnast koos meie paindlike maksetingimustega ja kättesaamise võimalustega. Ebasobivuse korral saad toote tagastada ja raha tagasi saada või ümber vahetada millegi sobivama vastu. Tutvu valikuga ja soeta parim solaariumikreem juba täna!