Juuste aksessuaarid

(54)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Juukseaksessuaarid

Juuste aksessuaarid on suurepärane võimalus oma juukseid sättida erinevatesse soengutesse. Need tulevad erinevates suurustes ja kujudes, mistõttu saad leida endale lemmiku aksessuaari.

Tüübid

Juuksekummid ehk patsikummid on traditsiooniline vahend, millega juuksed erinevatesse soengutesse seada. Näiteks nendega saad seada juuksed hobusesabasse, krunni, teha punupatse või kalasabasi ja palju teisi patse. Nad on venivad, mistõttu on Sul võimalik seada juuksed piisavalt tugevalt patsi, ilma et pats ära vajuks. Kummist patsikummid hoiavad juukseid tugevamini kinni ning ka hoiavad asendis, kuid riidest ja muud patsikummid võimaldavad anda juustele efekti erinevate disainide tõttu.

Juukseklambrid on patsikummide alternatiiviks ehk selle eesmärgiks on hoida pikemaid juukseid. Neid tuleb mitmes suurustes, värvides ja stiilides. Suuremate klambritega on võimalik teha hobusesaba laadseid soenguid ja krunne ning väiksematega lükata osa juuksed kõrvale ehk näo eest ära.

Krunnitäidis on ideaalne abivahend perfektse krunni tegemiseks. See on ringikujuline sõõriku moodi ese. Selle kasutamiseks tuleb Sul juuksed panna hobusesabasse, hoida juuksed üleval, seada juuksed läbi täidise ning seejärel tuleb koos juustega see alla kerida.

Olemas on ka pisikesed harjad (ka tuntud kui Prantsuse juukseharjad), mis meenutavad pisikesi juukseharju. Suurus tuleks valida olenevalt juuste pikkusest ja paksusest. 

Peavõrud on Sinu jaoks, kui eelistad juukseid lahti hoida, kuid siiski hindad, et need ei satuks näo ette. Neid on väga paljudes disainides, seega on nendega võimalik saavutada tagasihoidlik igapäevane tulemus kui ka pidulik ja ilus väljanägemine.

Lokirullid  aitavad vähese pingutusega saavutada kaunilt lokkis juuksed. Võrreldes lokitangidega ei kahjusta see läbi kuumtöötlemise juukseid ning koos juuste jaoks mõeldud modelleerimise vahuga on võimalik kauaaegne tulemus.

Kuidas juukseaksessuaare osta?

Tee oma juustega midagi erilist! Kui otsid lahendust, et hoida juuksed näo eest või hoopis saavutada mõni pidulik soeng, siis lahenduse leiad Kaup24 suure ja hea hinnaga tootevaliku seast. Juhul, kui Sinu osutatud valik ei ole ikkagi päris see, mida sa soovisid, on Sul õigus toode 2 nädala jooksul tagastada või vahetada ümber millegi muu vastu. Meie e-poes on ostlemine kerge, mugav, kindel ja turvaline, kuna tasud kauba eest vaid selle kättesaamisel. Tutvu valikuga ja soeta juba täna!

Juuste aksessuaarid - millised on kõige populaarsemad?

Juuste aksessuaarid - milliseid soovitatakse?

Juuste aksessuaarid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?