Kontoritoolid

Mänguritoolid

(173)

Videomängudes edu saavutamiseks on oluline tähelepanu pöörata kvaliteetsele tehnikale ja isiklikule mugavusele - viimast aitab saavutada mugav ja kvaliteetne mänguritool. Valikust leiad erinevates disainides ja mitmete funktsioonidega mänguritoolid, mille seast leida sobivam. Valimisel pööra tähelepanu materjalile - odavad materjalid on väiksema kasutuseaga, mis tähendaks sagedast tooli väljavahetamist. Reguleeritavad toed pakuvad mugavust kui ka tagavad tooli ergonoomilisuse, mis aitavad vältida valet istumisasendit, mis omakorda võivad soodustada seljavalude ja liigeste valude teket. Juhtmetega ühendamisvõimalus pakub võimalust muuta mängutool helisüsteemiks või hoopiski Bluetooth võrgupesaks - tutvu valikuga ning leia sobiv.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mänguritoolid

Videomängud on suurepärased vahendid, mis aitavad meil hetkeks unustada reaalsuse ning sukelduda maailma, mida leiad vaid mängudest. Küll aga mängivad mängukogemuses rolli ka kvaliteetne tehnika ning isiklik mugavus - mänguritool on üks olulisemaid mugavuse faktoreid, mispärast võiksid igal juhul sellesse ka panustada.

Kuidas valida sobiv mänguritool?

Kui oled valimas endale või lapsele sobivat mänguritooli, tasub esmalt pöörata tähelepanu materjalile. Kuigi võib odavatest materjalidest mängutool olla rahakotile sõbralikum, tasub arvestada ka tooli kasutuseale - odavad materjalid lagunevad ruttu, määrduvad ning lähevad koledaks, mis tähendab omakorda seda, et peaksid ikkagi varsti uue tooli ostma. Pigem investeeri tooli ning soeta kena ja mugav tool, mis kestab vastu aastaid.

Teisena pööra tähelepanu mugavusele - mugavus on üks olulisemaid faktoreid, mille järgi tooli valida. Mängudes loeb tulemus ning tulemust mõjutab Sinu või lapse heaolu. Seepärast pööra tähelepanu seljatoele, seljapatjadele, peatoele, tooli pehmusele, reguleeritavusele jne. Selleks leiad igast tootekirjeldusest täiendava informatsiooni, mis aitavad Sul mugavuses veenduda.

Vale isteasend võib tekitada seljaprobleeme ja liigesevalusid, mispärast peaksid kindlasti veenduma tooli ergonoomilisuses. Parim ergonoomiline tool on selline, mille kõrgust, käsitugesid, seljatuge ja peatuge saab reguleerida ja sättida vastavalt vajadusele. Pea meeles, et jalad peaksid ulatuma maha, selg peaks olema istudes sirge ning käed peaksid olema 90 kraadi all.

Tooli valides pea meeles tähelepanu pöörata ka disainile - meeldiv ning ülejäänud interjööriga sobituv disain tekitab ruumis ühtlase terviku. Mänguritool ei pea olema vaid praktiline, vaid ka atraktiivne sisustuselement, mis Sinu või Sinu lapse toale täiendust pakub.

Arvutilaud ei pea olema ainuke koht, mille abil juhtmeid hoiustada. Mängurina teame me kõik, et juhtmeid on palju, et tagada hea mängukogemus. Osad mänguritoolid võimaldavad juhtmetega ühendamist, mille läbi muuta tool helisüsteemiks või Bluetooth võrgupesaks. Seepärast tutvu tootekirjeldustes oleva informatsiooniga, kas välja valitud tool seda võimaldab.

Miks osta mängutool Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad suures valikus erinevaid toole igale mängurile. Lisaks sellele aitavad ostlemisel kaasa ka soodsad hinnad ja sageli toimuvad sooduskampaaniad. Tooli transpordi pärast Sa aga muretsema ei pea - lase kulleril tuua see Sulle koju kätte või tule toolile ise järgi meie esindusse.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!