Voodipesukomplektid

(3659)

Voodipesul meie voodis on oluline roll: see kaitseb tekki, madratsit ja patja ning magajat ennastki. Voodiriided peavad olema nahasõbralikud ja mõnusad katsuda, sest puutume nendega vahetult kokku igal ööl mitu tundi. Valikust leiad selleks erinevates atraktiivsetes disainides nii täiskasvanu kui ka laste voodipesu. Seda erinevates suurustes - olgu selleks ühe- või kahekohaline voodi või hoopiski häll, kuhu leida sobiv beebi voodipesukomplekt. Näiteks on eriti populaarsust kogumas 3D voodipesu, mis annab igasse tuppa täiendava lisa just visuaalselt. Pööra tähelepanu ka materjalile - valikust leiad nii puuvilllast kui ka satiinist voodipesukomplekti, kuid ka teisi materjale. Selleks tutvu valikuga ning vali sobiv juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Voodipesu, voodipesukomplektid

Kuigi tekkikotte, linu ja padjapüüre müüakse ka eraldi, on neid mõistlikum soetada korraga koos - nii tuleb soodsam. Voodipesukomplekt kujutab endast tavaliselt kolm omavahel sobivat eset või siis püür ja tekikott (neid võib olla ka topelt). Komplektid muudavad pesuvahetuse lihtsaks, sest ei ole vaja erinevaid esemeid kokku sobitada.

Kuidas valida voodipesu?

Materjal on voodiriiete juures üks olulisemaid kriteeriume. Kes eelistab luksuslikuma väljanägemise ja kvaliteediga kangaid, võiks valida siidist või satiinist voodipesu. Kõigile ei pruugi need kangad siiski meeldida, sest võivad käe all tunduda liiga jahedad ja libedad. Kes tahab, et voodilinad teki alla pugedes kohe keha soojendaksid, võiks valida linase või puuvillase voodipesu. Need materjalid ei aja magajat higistama ega ärrita nahka, taluvad hästi pidevat kasutamist ja sagedast pesu. Lastele tuleks sängi panna pehmed naturaalsed materjalid, mis on keemiavabad ega sisalda kunstkiude. Linane sobib allergikutele, puuvill ja flanell on ääretult mõnusad ja pehmed materjalid ning passivad eriti hästi beebi voodipesuks.

Et padjapüür, lina ja tekikott nagu valatult istuksid, tuleb need osta õiges mõõdus. Tekke-patju ja madratseid on erinevas suuruses, mistõttu tuleks enne voodiriiete ostmist teha kindlaks, millises mõõdus voodipesu on tarvis. Rusikareegel ütleb, et mida suuremad tekstiiltooted, seda kallimad nad on. 

Lisaks voodipesu juures saab valida neid erinevate disainide vahel. Viimasel ajal on eriti äge 3D voodipesu, mille disain võib panna nii mõnegi korra eksitama voodipesu pilti reaalsusega. Laste voodipesu peaks kindlasti olema lõbusates toonides ja kujundustes, näiteks multikategelaste piltidega. Täiskasvanud võiksid rohkem rõhku panna aga voodipesule, mis sobituks kogu ülejäänud magamistoa interjööriga ja isikliku maitsega.

Kuna padjapüüre, tekikotte ja linu tuleb iga nädal vahetada, peaks kodus varuks olema mitu voodipesukomplekti.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust on võimalik leida kõik vajalikud tarbed oma koju kiirelt ja soodsalt. Meie pakume võimalust tellida kaup koju kätte, kasutada järelmaksu võimalust ning lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, mis annab õiguse tagastada või ümber vahetada toode, mis ei sobi. Hoia silm peal ka sagedasti toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa raha ja aega veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!