Voodipesukomplektid

(3195)

Pesul meie voodis on oluline roll: see kaitseb tekki, madratsit ja patja ning magajat ennastki. Voodiriided peavad olema nahasõbralikud ja mõnusad katsuda, sest puutume nendega vahetult kokku igal ööl mitu tundi. 

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Voodipesu, voodipesukomplektid

Kuigi tekkikotte, linu ja padjapüüre müüakse ka eraldi, on neid mõistlikum soetada korraga koos - nii tuleb soodsam. 

Voodipesukomplektides on tavaliselt kolm omavahel sobivat eset või siis püür ja tekikott (neid võib olla ka topelt). Komplektid muudavad pesuvahetuse lihtsaks, sest ei ole vaja erinevaid esemeid kokku sobitada.   

Materjal on voodiriiete juures üks olulisemaid kriteeriume. Kes eelistab luksuslikuma väljanägemise ja kvaliteediga kangaid, võiks valida siidist või satiinist voodipesu. Kõigile ei pruugi need kangad siiski meeldida, sest võivad käe all tunduda liiga jahedad ja libedad. 

Kes tahab, et voodilinad teki alla pugedes kohe keha soojendaksid, võiks valida linase või puuvillase voodipesu. Need materjalid ei aja magajat higistama ega ärrita nahka, taluvad hästi pidevat kasutamist ja sagedast pesu.

Lastele tuleks sängi panna pehmed naturaalsed materjalid, mis on keemiavabad ega sisalda kunstkiude. 

Linane sobib allergikutele, puuvill ja flanell on ääretult mõnusad ja pehmed materjalid ning passivad eriti hästi beebi voodipesuks.

Et padjapüür, lina ja tekikott nagu valatult istuksid, tuleb need osta õiges mõõdus. Tekke-patju ja madratseid on erinevas suuruses, mistõttu tuleks enne voodiriiete ostmist teha kindlaks, millises mõõdus voodipesu on tarvis. Rusikareegel ütleb, et mida suuremad tekstiiltooted, seda kallimad nad on. 

Kuna padjapüüre, tekikotte ja linu tuleb iga nädal vahetada, peaks kodus varuks olema mitu voodipesukomplekti.