Voodilinad

(1158)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Voodilinad

Voodilina on asendamatu osa voodipesust. Enamasti kuulub voodilina voodipesukomplekti, kuid selle võib ka eraldi soetada. Tavaliselt leiab müügilt kahte sorti voodilinu – kummiga ja kummita (viimased kuuluvad tihtipeale voodipesukomplekti koos padjapüüri ja tekikotiga). Olemas on ka niiskuskindlad voodilinad.

Kuidas valida sobiv voodilina?

Üldiselt on ostjad hakanud eelistama kummiga voodilina, mida on veidi mugavam kasutada. Neid on lihtne madratsi peale panna, nad ei kortsu ja neid pole tarvis pidevalt kohendada. Kummiga voodilina kvaliteedi üle saab otsustada kanga tiheduse alusel ehk tuleks vaadata niitide tihedust. Mida tihedamalt on voodilinas niite, seda kauem peab ta vastu. Pole mõtet osta õhukest voodilina, sest see kulub kiiresti ja juba peale mõnda pesukorda kaotab oma esialgse vormi. Parem soetada üks kvaliteetne puuvillane voodilina, mis peab vastu palju aastaid.

Kvaliteedist rääkides on linadel erinevad materjalid. Näiteks veekindel voodilina peab olema spetsiaalsest materjalist, mis tagaks lina kauaaegse puhtuse ja vastupidavuse. Seetõttu on oluline tutvuda lähemalt toodete omadustega tootekirjeldustes, kuhu on võimalik esitada ka lisaküsimusi.

Voodilina mõõtmed peavad vastama madratsi mõõtmetele. Veebikauplusest kaup24.ee nõutakse kõige enam standardmõõtmetega voodilinu, mis sobivad ühe- ja kahekohalisele madratsile: 90 × 200 ja 160 × 200 cm. Kui teie madrats on ebastandardsete mõõtudega, siis soetage 10 cm suurem või väiksem voodilina.

Saadaval on eri värvi voodilinu, kuid me soovitame valida sellised, mis sobivad kokku juba olemasolevate voodipesukomplektidega või on neutraalse tooniga – valge, kreemikas, punakas, hall, must jne. Silmas võib pidada ka ülejäänud interjööri. 

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust on võimalik leida kõik sobivad tooted kiirelt ja mugavalt ilma, et peaks e-poes ostlemise eest muretsema - 2 nädalane ostugarantii tagab, et kui ostetud toode ei vasta teie ootustele, on võimalik see tagastada või ümber vahetada. Lisaks pakume ülimalt paindlikke ostu- ja maksetingimusi, millesse kuulu näiteks kulleriteenus kui ka järelmaksu võimalus. Kindlasti tasub hoida silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa veelgi aega ja raha.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!