Tekid

(242)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tekid 

Magamise ajal tunneb teie keha alati kerget jahedust, isegi kuumal päeval ja ka köetud kodus on raske endale ette kujutada magama heitmist ilma õhukese tekita. Mis siis veel rääkida külmast talvest, kui soe tekk on lihtsalt asendamatu. Igal juhul on tekk magamistoas kohustuslik. Kokkuhoiu huvides soovitame valida universaalse teki, mis sobib igal aastaajal.

Kuidas valida meelepärane tekk?

Millised tunnused iseloomustavad head tekki? Tekki on meeldiv puudutada, see on pehme, kerge ja hingav. Veebikauplusest võite soetada soojaks aastaajaks mõeldud õhema või ka paksema, universaalse teki. Tekid on valmistatud looduslikust ja tehiskiust. Looduslikust kiust õmmeldud tekkide puhul kasutatakse puuvilla, udusulgi, sulgi, siidi, satiini, bambust, lamba-, meriino- või kaamelivilla. Naturaalne lambavilla tekk on küll veidi jämedakoelisemaks, samas kui kaamelivillast ja merino lambavillast tekk on õrn ning katsudes väga pehme. Kui võtate endale katteks sellise teki, siis tunnete end otsekui pehme pilve peal. Lisaks sellele, et valida villatekk, on võimalik valida ka suletekk, mis on veelgi pehmem. Tehiskiududest kasutatakse kõige rohkem mikro- ja viskooskiudu ning polüestrit, millel kõigil on suurepärased omadused.

Tehiskiud sobib hästi inimestele, kes kannatavad mõne allergia käes. Sellised tekid vajavad vähem hoolt. Viimase kümne aasta jooksul on polüesterkiu kvaliteet tunduvalt paranenud, ta on muutunud palju õhulisemaks ning on oma omaduste poolest võrdne naturaalsete kiududega. Tänapäeva tekid on väga stiilsed, tekikotid võivad olla ühevärvilised, aga ka eri mustritega, nii et peale praktilise otstarbe võib nendega magamistoale isikupära anda. Õnneks saab kõike stiliseerida erinevate tekikottide abiga.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Õige teki väljavalimine on lihtne, aga kaup24.ee pakub peale laia valiku ka häid hindu. Lisaks sellele pakume veel äärmiselt paindlikke ostu- ja maksetingimusi, mis aitavad säästa veelgi rohkem aega ja raha. Samuti kehtib igale ostule 14 päevane ostugarantii - kui ostetud toode mingil põhjusel siiski ei sobi, on võimalik see ümber vahetada mõne sobivama vastu või see tagastada ja raha tagasi saada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Millised tekid on kõige populaarsemad aastal 2020?

Kõige kõrgemalt hinnatud tekid