Noad ja tarvikud

(519)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Noad

Noad on asendamatud vahendid igas köögis. Siiski iga nuga ei sobi - selleks peab olema kvaliteetne ja vastupidav nuga, mis võimaldaks söögitegemise teha kiireks ja mugavaks, ja see peaks vastama noa kasutamise eesmärgile. Seetõttu on oluline pöörata tähelepanu nii mõnelegi detailile.

Kuidas valida sobiv kööginuga?

Köögis on oluline, et igaks olukorras oleks nuga, mis töötaks maksimaalselt hästi. Seetõttu on oluline, et igas köögis oleks olemas kokanuga, lihanuga, juustunuga ning ka teisi vastavalt vajadusele. Kõik need noad peamiselt erinevad oma lõiketerade poolest, sest iga struktuur nõuab eraldi lõiketera, et lõikamine oleks efektiivne.

Kui aga eraldi nugade otsimine tundub Sinu jaoks liiga tülikas või aeganõudev, siis oleks mõistlik soetada nugade komplekt. Näiteks eriti populaarne on Fiskars nugade komplekt just oma kvaliteedi ja mugava käepideme poolest. Kindlasti pea meeles, et kui nuga enam ei lõika hästi, siis kohe see ei tähenda halba kvaliteeti - suure tõenäosusega lahendab selle mure noateritaja, mis muudab noad kiiresti sama teravaks nagu uued.

Kui köögis on parasjagu nuge kogunenud palju, siis tuleb igati kasuks nugade hoidik. Nugade hoidja muudab nugade võtmise ka ääretult lihtsaks ilma, et peaksid hakkama sahtlites vajaliku noa järgi otsima. 

Nugasi on olemas erinevate käepidemete disainidega, mistõttu saad valikust leida endale just meelepärases disainis noad. Valikut pakuvad selleks tuntud ja hinnatud brändid nagu BerlingerHaus, Banquet, Ambition, Axentia, Bergner, Blaumann, Fissman, Fiskars, Lamart, Samura, Taidea, Zillinger ja paljud teised. Iga nuga on erinev, mistõttu on oluline enne toote ostu tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva infoga.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-pood, kust on võimalik leida igast elulisest valdkonnast endale koju vajalikud vahendid ja tarvikud. Seda pakume veel eriti soodsa hinnaga - isegi kui leiad mõnest teisest veebipoest sama toote soodsama hinnaga, siis lilla sildiga märgistatud toodete puhul maksame hinnavahest tingitud summa Sulle tagasi. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud kaup mingil põhjusel siiski ei sobi, on Sul õigus see tagastada ja raha tagasi küsida või vahetada ümber millegi sobivama vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Noad ja tarvikud - millised on kõige populaarsemad?

Noad ja tarvikud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?