Hoiustamiseks

(63)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Pudelid, purgid, säilituskotid ja muu hoiustamiseks

Toit kipub üsna ruttu riknema, mistõttu on vaja leida säilitamiseks eraldi kotte, toidu kaasavõtmiseks tööle või kooli näiteks spetsiaalset nõud või siis ikka ja alati leidub köögis toitaineid, mis vajavad kindlat kohta, et mitte laiali kukkuda. Selleks on olemas spetsiaalseid pudelid, purgid ja kotid, mis aitavad seda mure lahendada.

Kuidas valida sobivad tooted?

Pudelid on ideaalsed vahendid õlle kääritamiseks, veini hoiustamiseks või muu valmistatud joogi hoiustamiseks. Väiksem klaaspudel sobib ka maitseainete, riisi, tatra ja muu toidu säilitamiseks. Siiski ei pea pudel jääma vaid kodustesse tingimustesse - sellega on võimalik kaasa võtta erinevaid jooke ja smuutisi ka tööle või kooli. Oluline on siis see, et pudel oleks kindlalt kinnitatud - klaaspudel korgiga on selleks ideaalne valik.

Klaaspurgid sobivad kõige hoiustamiseks. Näiteks moosipurk on igas kodus olemas, et säilitada värsketest marjadest tehtud magusat moosi. Osta on võimalik purk ja purgikaaned eraldi, kuid mõistlikum tuleb osta siiski klaaspurk kaanega. Paljud kuivainete purgid on väikesed klaaspurgid.

Säilituskotid ehk külmakotid on suurepärased vahendid, et säilitada marju, puuvilju, liha, kala ja maitsetaimesi. Selleks on olemas erinevates suurustes kotid, mis võimaldab ideaalselt mahutada tooteid, mis vajavad teatud suuruses kotte säilitamiseks.

Purke, pudeleid ja kotte tuleks valida vastavalt vajadusele. Nii ka nende suurust. Meie valikust leiad tooteid alates 0,05L kuni 20L anumateni. Pudeleid ja purke on soovitatav pesta leige veedele, millesse on lisatud desinifitseerimise vahendit. Klaasi tuleks vältida pesta kuuma veega. Säilituskotid oleks mõistlik peale kasutuskorda ära visata.

Paljusi purke ja pudeleid on võimalik valida ka mingil määral disaini järgi. Näiteks erinev kuju või korgi disain. Kui see on Sinu jaoks oluline, võid ka sellele tähelepanu pöörata.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust on võimalik leida kõik vajalik oma majapidamisse ülisoodsa hinnaga usaldusväärsetelt ja tuntud brändidelt. Lisaks on võimalik tellida endale kaup lausa koju kätte ja võimalusel kasutada ka järelmaksu võimalust, kuid võimalus on saada kaup kätte ka pakiautomaadi või esinduse vahendusel. Kindlasti võta osa ka sageli toimuvatest sooduskampaaniatest ja pakkumistest, sest vaid siis säästad kõige enam.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!

Hoiustamisnõud - millised on kõige populaarsemad?

Hoiustamisnõud - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?