Krundid, pahtel jne.

(65)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Krundid ja pahtel

Erinevate ehitus- või remonditööde puhul kasutatakse sageli krunte, kitte ja muid sarnaseid vahendeid, et teha kiirelt ja tõhusalt parandusi või suurendada vastupidavust erinevatele keskkonnateguritele. Nende kaupade valik on äärmiselt lai, nii et sobivaid tooteid on lihtne leida, kuid samas ei tee paha väike ülevaade tootevalikust, mis hõlbustab õige toote leidmist veelgi.

Kuidas leida sobiv kruntvärv, pahtel või vuugitäide?

Spetsiaalselt korrosioonivastase toimega kruntvärvid galvaniseeritud pindadele või muudele metallidele on eriti kasulikud metallkarkassitud pindade kruntimiseks. Seda tüüpi praimer pakub täiendavat kaitset autodele või muuks otstarbeks, kuid valides tuleb märkida, et nende värvid on erinevad, seega peaksid eelnevalt teadma, millist tulemust soovid. Seetõttu on oluline tutvuda lähemalt tootekirjeldusega, et mõista selle kasutusala ja toote omadusi, sest näiteks kruntvärv seinale ei pruugi sobida metalsetele pindadele, kuhu muidu sobiks pigem alküüdkruntvärv. Sobivad vahendid leiad isegi kraanide, tsingitud tina, puidu või muude materjalide kruntimiseks ning hind on taskukohane kõigile.

Lagede ja seinte ehitamisel või remontimisel kasutatakse sageli pahtleid - nende valik sõltub eesmärgist, milleks neid kasutatakse. Niiskete ruumide tsementeerimisvärv on üks parimaid valikuid, kuna see toode on vastupidav mustusele ja bakteritele. Erinevate kinnitusdetailide jaoks mõeldud kitid on eriti kasulikud, kui soovid kiiret ja efektiivset tulemust. Valides tasub pöörata tähelepanu kasutamise võimalustele ja kui töötad jahedamates tingimustes, siis vali tooted, mis on kohandatud erinevate temperatuuridega. Valimisel ei ole hind peamine kriteerium - need tooted on tõesti odavad, kuid samal ajal kõrge kvaliteediga.

Vuugitäide aitab vähendada deformatsioonile kalduvatel seinadel või põrandatel, mida tekitab näiteks pinna pesemine, saastumine või kõndimine. Vuugitäite valimisel on oluline valida õigel baasil oleva täite. Üldiselt on selleks tsement või epoksiid. Oluline on leida ka õige värvus, et tulemus jääks loomulik. Tutvu lähemalt vuugitäidete omaduste ja lisafunktsioonidega tootekirjelduses.

Kõik vajalik remonttöödeks leiad Kaup24 veebipioest

Kas otsid kitti kaminale, vannile või ehk otsid kruntvärvi atraktiivsetel tingimustel? Tutvu kaup24.ee e-poe sortimendiga, kus autodele ja erinevaks otstarbeks mõeldud kaubad on müügil väga soodsalt. Siin vastab hind kvaliteedile ning sageli toimuvad kampaaniad ja allahindlused, mis võimaldavad säästa veelgi rohkem lisaressursse. Kõik ostud saad sooritada nüüd isegi kodust lahkuma, sest erinevad kruntvärvid lagedele ja betoonile ning mimeotstarbelised kitid on müügil internetis- pead lihtsalt endale meelepärased tooted välja valima ning meie hoolitseme selle eest, et need saabuksid lähitulevikus Sinu aadressile.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!