Isolatsiooni- ja tihendus pakkematerjal

(98)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tihendusvahendid

Niiskuse akumuleerumise vältimiseks ja piisava isolatsiooni tagamiseks kasutatakse sageli tihendusmaterjale akende ja teiste kasutusalade jaoks. Nende toodete valik on äärmiselt rikkalik, võimaldades lähemal vaatlusel igaühel endale sobiva leida. Sellegi poolest on oluline mõista, et iga tihendit vajav ese vajab erinevat, mistõttu on kriitilise tähtsusega leida valikust õige. 

Kuidas valida kõige sobivamat?

Valik sõltub eesmärgist, milleks kavatsed neid tooteid kasutada. Tule-, kuuma- või veekindlad vahendid (näiteks kuumakindel silikoon, penosil silikoon, sanitaartihend või kummitihendid) on ideaalsed täiendused kaminatele või dušikabiinidele, isekleepuvad tihenduslindid sobivad uste jaoks ning tuulekindlad küttekulude kokkuhoiuks. Kui on vaja head nakkuvust betooni, puidu, kivi ja muude sarnaste materjalide jaoks, sobivad polüuretaanist vahendid ning duššide ja vannide jaoks on parimad silikoonist tooted. On oluline mõista, et iga tihend ei sobi igaks olukorraks, nagu näiteks ei sobi aknatihend kuhugi, kuhu tegelikkuses käib uksetihend.

Kui Sul on tihendite asemel kasutada hoopis miskit muud, mis täidaks praegusi aknaraamidel, ukseraamidel või hoopis soojusisolatsiooni paigaldamiseks, on mõistlik lahendus valida montaaživaht.Vuukide ja lünkade tihendamiseks, väiksemate pindade defektide remontimiseks või akende ja uste korpustega tegelemiseks sobib näiteks hästi akrüülhermeetik. Aukude, kriimude, pragude täitmiseks ja erinevatelt pindadelt nende eemaldamiseks on vajalik lahendus epoksiid. Sama eesmärgiga on hermeetik, mis on kuuma- või veekindel, mis sobib kasutamiseks ideaalselt kuumusallikate või vannitoas.

Tihendusvahendi madal hind julgustab paljusid inimesi seda toodet kasutama, kuna keegi ei soovi tarbetult kütte peale raisata. Kuna üha rohkem on olemas valikuid, siis soovitame, et pärast tootekirjelduste analüüsimist on lihtsam otsustada, milline toode kõige paremini Sinu vajadustele vastab. Kui Sa pole ikkagi päris kindel, võid võtta ühendust ka meie klienditeenindusega.

Tihendusvahendid veebist

Kas otsid atraktiivsetel tingimustel tihendusvahendeid vannide jaoks, väljas kasutamiseks või ehk otsid keskkonnasõbralikku vahtu uste, akende või muude rakenduste jaoks? Siis oled teretulnud tutvuma kaup24.ee e-poe valikuga, kus ootavad tihendusvahendid puidule, metallile ja erinevat tüüpi ustele, akendele ning muuks eesmärgiks. Toodete hind vastab kvaliteedile ja sagedased kampaaniad aitavad veelgi rohkem raha kokku hoida.  

Kummist tihenduslinte, liimvahtusid ja muid samalaadseid tooteid ostetakse ainult vajaduse korral, kuid meil ei ole alati piisavalt aega lähimasse poodi minemiseks. Nüüd ei pea Sa sellepärast muretsema, sest kõik vajaliku saad osta internetist endale sobival ajal ning peagi toimetame tellitud kauba Sulle koju kätte.

Valikus ootavad Sind Penosil vahud, tihendusvahendid plastakendele, katusele, kööki ning laminaadile, puidule ja muudele materjalidele kohandatud tooted – tule ja tutvu lähemalt meie pakkumistega!