Vannitoa sisustuselemendid ja aksessuaarid

Vannitoa riiulid

(165)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vannitoa riiul

Vannitoariiulid on paigaldatavad sisustuselemendid, mis annavad võimaluse mahutada enda peale kõik vannitoatarvikud, hügieenitarbed, pesupesemistarbed ja muud vannituppa kuuluvad tooted. Sellisel juhul hoiad kokku palju ruumi ning lisaks annavad need vannituppa hubase atmosfääri ning täiendavad ruumi interjööri.

Eriti kasulikud on need pisemas vannitoas, kus paraku kipub keeruline olema ruumi leidmine kuhu asju paigutada. Sellegi poolest on võimalik ka väikest ruumi hoida stiilsena ilma, et kasutaksid palju või üldse põrandal olevat vaba pinda.

Milline vannitoa riiul sobib Sulle?

Põrandale paigaldatavad riiulid tulevad erinevates disainides ning on üldjuhul mitmes suuruses. Kitsa laiusega, kuid pika ehitusega riiulite puhul saaksid mahutada võimalikult palju ilma, et pool tuba poleks mööbliga täidetud, mistõttu võiks jätta toast kitsa mulje. Madalad aga lasevad Sul hoida kõige tähtsamad vannitoatarbed.

Ratastega riiul käib küll põrandale ning võib küll võtta ruumi, kuid oma rataste tõttu on seda võimalik iga kell toast välja liigutada mujale kui on näiteks külalised tulemas või on tarvis ruumis teha koristustöid.

Seinale paigaldatavad riiulid on tavaliselt modernse ja trendika disainiga ning suure valiku hulgast on keeruline mitte leida riiulit, mis sobiks Sinu vannitoa disainiga või Sinu maitsega kokku. Pigem eelista siiski heledamaid toone, et tuba tunduks avar ning rahustav.

Vannitoa nurgariiulid on samuti seinale paigaldatavad, kuid on spetsiaalselt disainitud kolmnurkse disainiga, et paigaldada ta ruumi nurka, et hoida kokku ruumi.  Avarat ja tänapäevast disaini silmas pidades soovitame just valida nurgariiul vannituppa.

Kuidas valida?

Lisaks on antud riiulid mitmes suuruses ning eesmärgiga, nagu näiteks osad riiulid on mõeldud ainult seebi või muude pesuvahendite jaoks, osad rätikute, saunalinade ja muude tarvikute jaoks.

Materjali suhtes on enamasti valik kas kroomi, hõbedase, klaasi, metalli või plastiku vahel. Plastik on üldjuhul odavam, kuid seejuures näeb välja odav.  Kroom on leitav enamus vannitubades ning hõbeda segu või metall jätab vannitoast elegatsema mulje. Kõik materjalid on suurepärased niiskuse talujad.

Soeta stiilne ja vajalik riiul oma vannituppa juba täna!

Kaup24 pakub turvalist ja mugavat ostukeskkonda, kus maksta saab ainult kauba kättetoimetamisel ning 14 päevane tagastamisõigus tagab, et raha ei läheks asjatult raisku toote mittesobivuse korral. Tutvu suure valiku ja heade hindadega juba täna!