Kraanikausid, valamud

(874)

Valamud on praktiliselt igas vannitoas, kuid kujude ja värvide mitmekesisus võimaldab neid kasutada silmatorkava sisustuselemendina. Meie valikust leiad erinevates mõõtmetes ja stiilides valamuid, mille seast leida sobiv. Palju mängib rolli ka materjal - olgu selleks siis keraamiline valamu, kivist kraanikauss või graniidist kraanikauss. Heledad värvid ja kohandatud disainilahendused annavad ruumi ainulaadsusele, samas kui tootmises kasutatavad kvaliteetsed materjalid tagavad nende vastupidavuse ja lihtsa hoolduse. Ruumi aitavad kokku hoida valamukapp ja pesumasina peale paigaldatav valamu. Siit leiad stiilsete ja mugavate valamute laia valiku oma vannitoa jaoks - tutvu valikuga ning vali sobiv valamu vannituppa juba täna!

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Kraanikausid ja valamud

Vannitoa juures on väga tähtis, et see oleks ilus, puhas ja moodne. Seetõttu on oluline valida sinna kaasaegne sisustus. Kraanikauss peaks kindlasti olema uus ja stiilne. Kuna kraanikausil on ka praktiline väärtus ning seda kasutatakse mitmeid kordi päevas hügieeni tagamiseks, siis on see kindlasti väärt investeering. Kaup24 suurest valikust leiab endale sobiva valamu igaüks.

Kuidas valida sobiv valamu vannituppa?

Esimese tegevusena peaksite kindlaks tegema, mis on selle ala mõõdud, kuhu uut valamut planeerite paigutada. Nii väldite olukorda, kus võibolla leiate endale meeldiva laia kraanikausi ning pettute, kui avastate, et see mõõtude poolest ei sobi teie vannituppa. Kui olete laiuse, kõrguse ja pikkuse kindlaks teinud, siis saate hakata alles valima õiges suuruses kraanikaussi.

Määratlege enda stiil - kraanikaussi valides võtke arvesse, kas tahate, et vannitoasisustus läheks ülejäänud maja ruumide stiiliga kokku või oleks see teistest erinev ja unikaalne. Kas soovite, et see sulanduks arhitektuuriliselt ülejäänuga kokku või väljendaks vannituba teie personaalset stiili ja eripära. Meie valikust leiab nii Skandinaavia, modernses kui ka klassikalises stiilis valamuid.

Seejärel mõtlge läbi värvilahendus - kuigi enamasti on vannitoas levinud just valged kraanikausid, leiad valikust ka teisi toone, millega eristuda ning tuua vannituppa rohkemaid värve. Kui Sa pole veel oma vannituba sisustanud ning stiili osas on vabad käed, tasub kindlasti järgida ka trende ning otsida internetist inspiratsiooni.

Otsustage, millist valamu kuju te soovite. Kraanikausi disaine leiab meie veebipoest väga erinevaid - on ümmargusi, ristkülikukujulisi, on sügavaid ja kõrgemaid. Järgmisena tuleb valida, millisest materjalist valamut soovite. Valida saab muuhulgas näiteks keraamiliste, marmorist, klaasist ning puidust kraanikausside vahel.

Vannitoas peaks olema ka kraanikausiga kokkusobiv valamukapp, kus hoiustada näiteks rätikuid, šampoone. Selle saate valida samuti Kaup24 veebipoest ja tellida koos sobiva valamuga samal ajal, et hiljem selle pärast vannituba uuesti ümber kujundama ei peaks hakkama. 

Valikust leiab valamuid mitmetmetelt tuntud tootjatelt, sh Aquasanita, Besco, Cersanit, Deante, Euroliux ja Gemlook. Tutvu valikuga lähemalt ning leia endale sobivaim valamu juba täna.