Vannid, kraanikausid, wc-potid ja bideed

Kõige populaarsemad vannid, kraanikausid, wc-potid ja bideed

Jätka vannide, kraanikausside, wc-pottide ja bideede ostlemist

Uued vannid, kraanikausid, wc-potid ja bideed

Vann, kraanikauss, WC pott, bidee ja muu vannitoasisustus

Kaasaegne ja mugav vannitoasisustus ja sanitaartehnika tagab mugava olemise ning hubase olemise. Seetõttu on oluline leida vannituppa tooted, mis oleksid kvaliteetsed ja täiustaksid toa interjööri, olgu selleks vann, WC pott, kraanikauss, bidee, pissuaar ja muud sanitaartehnika tarvikud. 

Kuidas valida sobiv vannitoasisustus?

Vann on multifunktsioonalne, sest seda saab kasutada ka dušina, kui muretseda vastav segisti. Vanne on olemas erinevates vormides - ovaal, ristkülik, asümmeetriline, poolring, nurka paigaldatav ja muu. Vanne on olemas ka erinevatest materjalidest - looduskivist, komposiitmaterjalist, malmist, plekist ehk terasest ja akrüülist ehk plastikust. Materjalidest oleneb toote kvaliteet ja muudki, millest saab lähemalt lugeda tootekirjeldusest. Nii saad leida vanni, mis täiustab vannitoa interjööri. Vannile lisaks on hea variant muretseda ka bidee, mis aitab hoida puhtana suguelundite piirkonnad, mida oleks raskem puhastada vannis või mujal.

Vannitoas on asendamatu ka kraanikauss või valamu, kus on kergem pesta näiteks käsi või nägu. Meeldivast materjalist või välimusega vannitoa kraanikauss või valamu täiustab vannitoa visuaalset poolt, kuid muudab samas pesuprotsessi ka tunduvalt mugavamaks. Näiteks on eriti populaarne keraamiline valamu oma modernse välimuse ja kergesti hooldatavuse poolest. Selleks, et leida sobilik valamu vannituppa, on oluline teada, mis suuruses valamu tuppa sobib ning tutvuda lähemalt tootekirjelduses oleva infoga.

WC pott võib olla nii allsüsteemiga, põrandale paigaldatavad, seinale paigaldatavad ja muudki. Paigaldamine võib olla nii horisontaalne, vertikaalne, teatud kraadi alt kui ka universaalne. Nendest kahest omadusest oleneb WC poti korrektne paigaldamine, mida tuleks järgida, et pott töötaks ning ei lakkaks töötamast. Seejärel on aeg valida meelepärane disain - värvuseks võib olla traditsiooniline valge, kuid miks mitte hõbe, must, sinine, kroom või muu. Soovi korral võid WC poti asemel või lisaks valida ka pissuaar, mis on võrreldes WC potiga mugavam kasutada meestel.

Kõik vajaliku leiad soodsalt Kaup24 veebipoest

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajaliku remonttöödeks ülisoodsa hinnaga. Kauba kättesaamine käib kiirelt just nii, kuidas ise seda soovid - kas läbi kulleriteenuse, pakiautomaadi või esinduse vahendusel ning maksad alles siis, kui kaup on Sinuni jõudnud. Maksta võid vajadusel ka järelmaksuga kuude kaupa, kui täisväärtuses kohene tasumine ei ole hetkel jõukohane või mingil muul põhjusel.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!