WC-poti tarvikud

(223)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

WC-poti tarvikud veebist

Keegi ei kahtle, et hügieeni ja puhtuse säilitamine on eriti oluline vannitoas, mis on ühendatud WC-ga. Siis pead hoolitsema mitte ainult kõige olulisema tehnika, vaid ka täiendavate tarvikute eest, et tagada maksimaalne mugavus- need võimaldavad unustada kõik mured ning valida sobivad tooted, mis kestavad aastaid.

Potikaaned

WC-poti kaas on oluliseks osaks esteetilises vannitoas ning samal ajal lisab võlu interjöörile oma erinevate värvide ja stiilidega. Lastele mõeldud pehme WC istmekate tõmbab tähelepanu ja samal ajal tagab mugava kasutamise ning kui ruumis domineerivad puidust elemendid, saad valida puidust WC-poti istmekatte. Erinevaid stiilivalikuid leidub veelgi rohkem, kuid tasub mõelda ka muudele funktsioonidele- eriti populaarne on aeglane kaane sulgumine, võimaldades vältida järske lööke ja sellest tulenevaid helisid.

Vee lekke mehhanismid

Need tarvikud on ühed kõige olulisemaid, kui tegemist on tõhusa veetarbimisega. Väga sageli valitakse kahesüsteemne mehhanism ja kohandatakse kahesüsteemset nuppu- see valik võimaldab lasta kaks erineva tugevusega veejuga ning vähendada üldist veetarbimist. Ka standardsed üksikversioonid pakuvad kvaliteeti ja vastupidavust.

Raamid

Kuigi süvistatud WC raam jääb varjatuks, on see eriti oluline detail tagamaks seadmete mugavat kasutamist. Seda on võimalik eraldi juurde osta, kuid komplektina ostmine säästab aega, sest kõik vajalikud osad on juba kaasas.

Kas otsid soodsa hinnaga WC-poti tarvikuid? Siis kutsume Sind tutvuma kaup24.ee e-poe valikuga, kus toodete hind vastab kvaliteedile ning sagedased allahindlused võimaldavad neid tooteid osta väga soodsatel tingimustel. Sortimendis ootavad WC-poti kaaned sellistelt tootjatelt, nagu Jika, IDO, Laufen, Cersanit, Corsan ning süvistatud raamid Geberit, Grohe, Tece, Sanit, Cersanit, VIEGA kaubamärkidelt, lisaks palju muid tarvikuid. Kõik need kaubad on müügil internetis- vali sobivad välja ning meie toimetame need peagi Sinu märgitud aadressile!