Dušikabiinid

(1578)

Lihtsad dušikabiinid - neile, kes otsivad praktilisi lahendusi vannitoas. See seade ei võta palju ruumi ja võimaldab samal ajal mugavalt pesta. Dušikabiinide erinevad suurused ja kujundused tagavad, et sõltuvalt ruumi suurusest saab need igasse vannituppa paigaldada ja lai mudelite valik võimaldab seda mugavalt ruumi sisustusega sobitada.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Dušikabiin

Kiired päevad ja kiire elutempo on need, mis tekitavad meis soovi õhtuti vannitoas aeg maha võtta ning lihtsalt lõõgastuda, kas siis duši all või soojas vannis. Dušid on äärmiselt mugav lahendus, kuna need ei vaja sedavõrd palju ruumi nagu vannid ning üks kiire duši all käik muudab meid koheselt reipamaks ja rõõmsamaks. Kuid sellest oleneb üsnagi palju dušikabiinist ja ülesehitusest.

Kuidas valida sobiv dušikabiin?

Kui pead plaani endale vannituppa dušikabiin paigaldada, siis tuleb Sul enda jaoks mõned nüansid hoolikalt läbi mõelda. Madalad ilma põhjata dušikabiinid on vaid üks variant paljudest ning seejuures tuleks ka otsustada, millise kujuga ja millisest materjalist mudelit endale soovid. Dušikabiin on enamasti väga pikaajaline investeering, mistõttu tasub oma otsus väga hoolega läbi kaaluda. Dušikabiinidel on ka erinevaid funktsioone – näiteks sügavapõhjalist dušikabiini toimib kui dušikabiin vanniga.

Dušikabiine on olemas erinevates suurustes, mistõttu on oluline tähelepanu pöörata kabiini ja aluse mõõtmetele. Selleks tuleb teada, kui suurt kabiini Sinu vannituba mahutab ning kui suurt Sul reaalselt vaja läheb. Näiteks dušikabiin 100x100 aluse mõõtmetega sobib  suure tõenäosusega igasse koju.

Seejärel on aeg leida meelepärane disain, mis sobituks Sinu vannitoa interjööriga, kuid samas vastaks Sinu maitsele. Pea meeles, et iga mudel on erinev, mistõttu on oluline leida just see õige. Näiteks on paljudel kabiinidel lisafunktsioone - massažiga dušikabiinid võimaldavad aeg-ajalt ka lõõgastuda ning aega maha võtta.

Meie tootevalikust leiad muuhulgas sellised tootjad nagu Walk In, Ocean, Duschy, Gustavsberg, Huppe, Combo, Cersanit, Nove jpt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka kõige nõudlikumale maitsele. Kui Sa ei ole kindel, millist dušikabiini endale valida, siis soovitame lugeda internetis leiduvaid ekspertide hinnanguid ja soovitusi. Lisaks sellele tasub süveneda erinevate toodete juures olevatesse tootekirjeldustesse. 

Soodsad dušikabiinid leiad Kaup24 veebipoest

Kui soovid endale soodsa hinnaga kvaliteetset dušikabiini, siis soovitame tutvust teha kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga. Kindlasti tasub sobiv mudel tellida endale internetist, sest e-poes on võimalik kokku hoida nii raha kui aega. Soovitame silma peal hoida ka meie erinevatel sooduspakkumistel, mille käigus muidu hinnaline dušikabiin võimalik kordades soodsama hinnaga tellida.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!