Dušialused

(1607)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Dušialused internetist

Duši paigaldamisel vannituppa kasutatakse tavaliselt ka dušialust- see võimaldab säilitada ruumi elegantse väljanägemise ja samal ajal mugavalt kasutada kõiki duši eeliseid. Kuid alus peaks olema valitud suhteliselt vastutustundlikult, kuna see mõjutab mitte ainult interjööri, vaid ka pesemiskvaliteeti.

Dušialuse kuju

Valides aluse kuju, tuleb arvesse võtta duši asukohta- nurka on kõige sobivam nelinurkne ning kui soovid ruumi kokku hoida, võid valida ka poolringikujulise aluse. Puuduv nurk ei mõjuta pesemise kvaliteeti, mistõttu on see ideaalne valik väiksemasse vannituppa. Juhul, kui kodus on rohkem vaba ruumi, võid valida näiteks viisnurkse dušialuse, mis on samuti mugav ning üllatab oma välimusega.  

Dušialused on oma mõõtmetelt erinevad- see on Sinu otsustada, millist mudelit oma vannitoas kasutada. Kujude ja suuruste valik on väga lai ning leiad nende hulgast kindlasti sobiva.

Dušialuse sügavus

Kui soovid veelgi rohkem mugavust, peaksid mõtlema ka dušikabiini sügavusele. Sügavamad alused sobivad väiksemasse vannituppa ja eriti lastele, eakatele või lemmikloomadele- nende hind on sarnane standardmudelile, nii et ruumipuuduse korral tasub seda valikut kaaluda. Vastasel korral usalda standardversiooni.

Neid, kes otsivad soodsa hinnaga dušialuseid, kutsume külastama kaup24.ee e-poodi ja tutvuma meie pakkumistega. Toodete hind vastab kvaliteedile- sageli on käimas kampaaniad, mis annavad võimaluse kujundada vastupidav vannituba äärmiselt atraktiivsetel tingimustel. Kõik vajaliku saad osta internetist ja isegi kodust lahkumata-  vali sobivad tooted välja ning peagi toimetame need Sinu märgitud aadressile. Valikus ootavad PAA ja teiste kaubamärkide dušialused- tule tutvu valikuga!