Vannitoasisustus

Vannituba ei saaks nimetada vannitoaks, kui sealt puuduksid vastavad sisustuselemendid - olgu selleks siis dušikabiin, kraanikauss, segisti, vann, WC pott ja muu sanitaartehnika. Meie valikust leiad suures valikus vannitoasisustust, mille vahel valides saad kujundada oma täiuslik vannituba nii visuaalselt kui ka praktiliselt. Kindlasti ei tohiks jätta tähelepanuta ka pisidetailid - näiteks vannitoa radiaator aitab mugavalt kuivatada rätikuid, kiirsoojendiga segisti tagab mugava ja kiire vee temperatuuri reguleerimise ning WC pott allajooksuga või vastupidiselt WC pott tahajooksuga aitab pakkuda mitmekülgset lahendust just ruumi disaini poole pealt. Tutvu lähemalt valikuga ning leia sobiv tehnika vannituppa juba täna.

Kõige populaarsemad vannitoa sisustuse tooted

Vannitoasisustus ja sanitaartehnika

Ilma sanitaartehnikata ei ole vannituba olemas, kuid samas pole õiget vannituba olemas ka siis, kui tehnika on olematu kvaliteediga. Kvaliteetne ja kaasaegse välimusega dušikabiin, WC pott, vann, segisti ja muud tarvikud aitavad Sinu koju luua modernse või vastavalt maitsele meelepärase hubase interjööri, samal ajal pakkudes mugavust. 

Kuidas sisustada vannituba?

Igasse vannituppa kuulub kindlasti dušikabiin või vann, millele juurde käib lisatarvikuna dušisegisti. Duši või vanni valimine sõltub täiesti enda soovidest ja maitsest - kui eelistad pigem kiireid pesus käimisi, siis pigem vali dušš aga kui Sulle meeldib aeg-ajalt mõnuleda vannis, siis on ilmselge valik vann, kus vajadusel ka kiirelt duši all käia. Vann ja dušikabiin on võimalik valida erinevates värvides ja disainides, mis lubab luua Sinu koju hubase, kaasaegse ja meeldiva interjööri. Palju annab juurde ka modernse disainiga segisti valimine, mida pakub näiteks dušisegisti komplekt erinevate funktsioonidega - näiteks kiirsoojendiga segisti. Lisaks sellele on kraanikauss on igas vannitoas asendamatu, millele on samuti vajalik leida sobiv segisti.

WC pott annab vannitoa interjöörile üsna paljugi juurde, kui osata leida valikust õige. On olemas WC pott allajooksuga ehk WC pott tahajooksuga, seina sisse paigaldatavad WC potid ja muid erinevate disaini lahendustega potte, mis täiustavad Sinu vannituba ideaalselt. 

Lisaks on olulisel kohal leida vannituppa ka vannitoa radiaator, mis aitaks hoida toas sooja külmematel aegadel. Ära unusta ära ka ventilaatorit - ventilaator aitab ära hoida liigse niiskuse teket, mis võib omakorda hakata tekitama ruumi pindadele ebameeldivat hallitust ja muud. Vannitoasisustuse alla ei käi vaid sanitaartehnika - toa välimusele aitavad kaasa ka peeglid, restid, riiulid, WC harjad ja muudki.

Miks osta dušikabiin, vann, WC pott ja nende tarvikud Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on veebipood, kust leiad kõik vajalikud tarbed kogu kodu remontimiseks ülisoodsate hindadega. Meie juurest leiad lisaks paindlikud ostu- ja maksetingimused - näiteks saad ise valida, kuidas kaup Sinuni jõuab ning vajadusel kasutada ka järelmaksu võimalust. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud toode ei vasta mingil põhjusel Sinu ootustele või eesmärkidele, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!