Taskulambid, prožektorid

(194)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Taskulamp, pealamp, LED prožektor ja muu

Oleme harjunud elama ümbritsetuna valgusest, kuid sageli juhtub, et tuleb hoolitseda lisavalgustuse eest, näiteks tagab selle taskulamp. Tänu sellele seadmele saame pimedas valmis olla igaks ootamatuseks - tootevalik on väga rikkalik ning võimaldab igaühel endale sobiva leida.

Milline valgustus valida?

Igapäevaselt kasutusel kõige sagedamini käeshoitavat või majapidamise taskulamp, kuid vajadusel saad valida ka rohkemate funktsioonidega mudeli. Sagedaseks kasutamiseks sobib laetav taskulamp, kui veedad oma vaba aega aktiivselt, saad valida taskulambi jalgrattale, samas LED taskulamp peas kandmiseks ehk pealamp on kasulik reisides või tehes muid toimetusi, kui parasjagu käsi pole võimalik kasutada. Pealamp akuga või patareidega võimaldab kasutada seda igas olukorras - isegi seadme tühjaks saamisel on võimalik see uuesti täis laadida või lihtsalt patarei ümber vahetada.

Konkreetse asukoha valgustamiseks tuleb sageli kasuks alusel seisev prožektor ning vajaduse korral saad valida ka käeshoitava prožektori. Eraldi tasub rääkida kaua kestvatest laetavatest prožektoritest - need on mugavad minnes pikale matkale või kui vajad valgustust piisavalt pika aja jooksul. LED prožektor akuga võimaldab seda uuesti taas täis laadida, kuid kui käepärast pole elektrit, oleks mõistlik pigem soetada patareidega prožektor. Selleks, et laetav seade tõesti õigustaks kõiki ootusi, tuleb lugeda tootekirjeldust töötamise aja kohta- siis võid olla kindel, et oled teinud õige otsuse.

Valikusse kuuluvad Mactronic, EMOS, Energizer, Tiros, Osram, Cree, Cat ja teiste tootjate seadmed mille seast valida, mis rõõmustavad kvaliteediga ja pakuvad valgustust igas olukorras.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kas otsid laetavat LED taskulampi, võimsat prožektorit või käeshoitavat taskulampi, mille hind vastaks kvaliteedile? Tule vaata meie tootevalikut- kaup24.ee e-poest leiad need seadmed väga atraktiivsetel tingimustel. Sageli on käimas kampaaniad ja allahindlused, mis võimaldavad veelgi rohkem raha säästa.

Kui soovid säästa ka aega, siis meeldib Sulle kindlasti asjaolu, et taskulambid ja muud liiki valgustused saad osta internetist vaid mõne hiireklikiga. Vali, milliseks eesmärgiks (kalapüügiks, töötamiseks, turismiks või muudel eesmärkidel) seadet vajad ning meie toimetame kauba esimesel võimalusel Sulle koju kätte!