Pikendusjuhtmed

(328)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Pikendusjuhtmed

Kuigi pealtnäha ei tundu pikendusjuhe kuigi vajaliku seadmena, siis ilma selleta oleks meie igapäevane elu kindlasti kordades keerulisem. Pahatihti on erinevate elektriliste seadmete juhtmed äärmiselt lühikesed ning selleks, et seade tunduvalt kaugemale ulatuks, on meil tarvis ka korraliku pikendusjuhet. Lisaks sellele võimaldab pikendusjuhe korraga kasutada palju suuremal hulgal seadmeid. 

Millal on tarvis soetada pikendusjuhtmed?

Eriti populaarsed on pikendusjuhtmed just arvutite kasutamise juures. Arvuti vajab ju väga suurel hulgal pistikuid ning kui sinna juurde soetada veel ka printer ja ruuter, siis oleks elu ilma pikendusjuhtmeta täiesti võimatu. Lisaks sellele on võimalik soetada pikendusjuhe õuekus on nad eriti mugavad aias toimetamiseks, sest nii saame ühe või teise elektrilise masina ka õue viia ning seal vajalikke töid ja toimetusi sooritada.

Pikendusjuhtmed on olemas erinevates suurustes, lahendustes, võimustes jne. Suuruste seast leiad näiteks pikendusjuhe 50m kui ka 1m pikkuses juhtme.  Pikendusjuhtmete otsikuid on erinevaid - näiteks on eriti kasulik USB pikendusjuhe, kui vaja on USB konnektoriga juhe ühendada. Pikendusjuhtmetel võivad olla ka lülitid, mida saab sisse ja välja lülitada kui parasjagu juhe on kasutusel või mitte. Võimsusest oleneb omakorda kui hästi pikendusjuhe töötab - näiteks laevad seadmed kiiremini täis, kui võimsus on suurem. Lisaks on võimalik soetada juhtmed erinevates värvides ning soovi korral soetada juurde ja pikendusjuhtme aluseid, hoidjaid jms.

Meie e-poest leiad sellised pikendusjuhtmete tootjad nagu Lemona, Blake, Brennenstuhl jt, mistõttu võid kindel olla, et leiad kvaliteetse ja endale sobivaima seadme lihtsalt ja kiirelt.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kui oled parasjagu kvaliteetse pikendusjuhtme otsinguil, siis soovitame kindlasti tutvuda kaup24.ee e-poe laia ning rikkaliku tootevalikuga. Meie e-poes on väga tihti käimas erinevaid sooduskampaaniaid, mille käigus üks või teine seade võimalik kordades soodsama hinnaga soetada. Kindlasti tasub pikendusjuhe soetada e-poest, sest nii ei ole Sul ostu sooritamiseks tarvis isegi diivanilt lahkuda. Vali endale sobivaim seade välja ning juba üsna pea toimetatakse see mugavalt otse koduukse taha. 

Tutvu valikuga ja osta juba täna!