Patareid

(320)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Patareid

Paljude seadmete edukaks toimimiseks vajad lisatarvikuid, seal hulgas patareisid. Suure võimsusega akud tagavad vajalike seadmete pikaajalise töötamise ja võimaldavad mõneks ajaks unustada vahetamise. Kuna patareide mudeleid on üsnagi palju, tuleb tutvuda patarei valikuga ja enda seadmete nõudmistega.

Milline patarei valida?

Lai valik võimaldab igale seadmele sobivad patareid leida. Akud mobiiltelefonile, prožektorile, klaviatuurile, kaamerale, kuuldeaparaadile, kelladele - need on vaid mõned näited ning vaevalt kellelgi meist õnnestub ilma nendeta hakkama saada. Selleks tutvu oma seadmetega, millist tüüpi patareisi need vajavad ning tutvu seejärel meie valikuga.

Erinevad seadmed vajavad erinevates suurustes patareisi, mis tähendab seda, et oluline on teada, millist patareid tarvis on - kas AA patarei, AAA patarei, AAAA, 9V, C või mõni muu? Patareidel on lisaks erinevad keemilised koostised, milleks võib olla näiteks leelis, hõbeoksiid, liitium, tsink-süsinik, tsink-õhk või muu. Sellest oleneb näiteks patareide külma ja kuuma taluvus ning mõnes mõttes nende tühjenemise kiirus. Tähelepanu tuleb pöörata ka patarei võimsusele - sellest loeb patarei efektiivsus. 

Laetavaid patareisid on võimalik taaskasutada maksimaalselt kaua, isegi rohkem kui paarsada korda. See toimib sama hästi kui aku - lihtsalt ühenda seade, milles on patarei, elektriallikaga või soeta eraldi patareide laadija.

 Meie e-poe valikus ootavad AA, AAA, AAAA, R20, R6, R14, LR44, LR14, CR2032, CR2025, CR2430, CR123, CR2016 ja teiste elementide Toronto, Investment, Philips, Sirijus, Duracell, Jobs, Cosmeticos, Varta ja teiste kaubamärkide tooted. Siin leidub kindlasti kauakestvaid ja võimsaid patareisid - tule vaata ja leia endale sobiv!

Miks osta patarei Kaup24 veebipoest?

Tänapäeval on elutempo üsna kiire ning tihti oleme sunnitud oma aega täpselt planeerima, mistõttu on alati tore, kui seda õnnestub millegi arvelt kokku hoida. Patareid saad internetist tellida vaid mõne hiireklikiga ning peagi toimetame kauba märgitud aadressile, et saaksid ilma probleemideta kõiki vajalikke seadmeid kasutada. Hinnad on veebis soodsamad, kuid sageli on toimumas kampaaniad ja allahindlused, mis võimaldavad veelgi rohkem raha säästa.

Tule tutvu lähemalt meie valikuga ja osta juba täna!