Lambipirnid, lambid

(468)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Lamp, lambipirnid ja muud valgustid

Elektripirnid võimaldavad Sul oma kodu püsivalt valgustatuna hoida. Neid tooteid vajad igas toas, et saaksid päeva möödudes meeldivat valgustust nautida ning jätkata mugavalt vajalike toimetustega - nii laualampides, laelampides ja mujalgi.

Milline lamp või lambipirn valida? 

Igas majapidamises on erinevaid valgusteid ja lampe, mistõttu on vältimatu, et mõni lambipirn elu lõpuni vastu peab. Ikka ja alati juhtub nii, et lamp põleb läbi ning vaja on see asendada uuega. 

Kõigepealt on oluline selgitada, milline sokkel on lambil - kas E27, GU5.3, GU10, E14, R7, GX53, GU4, G13, G9 või mõni muu? Kodustes tingimustes on üldiselt levinud E27 ja E14.  Selleks tutvu oma lambipirni sokliga ning võrdle neid nendega, mis on meie valikus. Seejärel on aeg valida kuju - kas on see tavaline lamp, kohtvalgusti, reflektor, kera, lineaarne, küünal või muu? Ning viimasena - kas halogeenpirnid, hõõglamp või LED pirnid?  Neile, kes soovivad vähendada tarbitud elektrienergia hulka, sobivad energiasäästlikud lambid ning soojade toonide jaoks LED lambid. Halogeenpirnid ja hõõglamp on võrreldes LED pirniga vanem tehnoloogia, mistõttu eelistatakse tänapäeval pigem LED pirne.

Erinevat tüüpi lambipirnid ja nende mõõtmed võimaldavad valida kõige sobivama võimaluse, mis ei kahjusta silmi ja tagab, et kodus oleks alati kerge ja ilus valgus. Seetõttu on oluline tähelepanu pöörata ka lambi värvustemperatuurile, mida mõõdetakse kelvinites ehk K. Mida suurem on arv, seda valgem ja eredam on valgus ning mida väiksem seda soojema värvusega ning silmale sõbralikum on valgus. Oluline on ka lambipirni võimsus, kuna sellest parameetrist sõltub, kui ere valitud toode on, mis omakorda teeb valiku lihtsamaks. 

Meie e-poest leiad E27, Osram ja teiste kaubamärkide lambipirnid, mis pakuvad vastupidavust ja kvaliteeti- tule ja vali endale kõige sobivam!

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Neid, kes on huvitatud ökonoomsetest või muudest lambipirnidest, kutsume külastama kaup24.ee e-poodi ja valikuga tutvuma. Sagedased kampaaniad annavad võimaluse osta kõik vajalikud tooted ning samal ajal säästa lisaraha. On väga mugav, et lambipirnide ostmiseks ei pea enam lähimat kauplust otsima ega poeskäiku planeerima. Internetist saad tellida vaid mõne minutiga ning peagi toimetame kauba märgitud aadressile, Sina saad samal ajal jätkata oma igapäevaste toimetustega. See kiire ja tõhus alternatiiv aitab Sul aega säästa, mida me kõik väga hindame.