Välisuksed

(48)

Soovime end kodus alati mugavalt ja turvaliselt tunda, selleks on oluline osta kvaliteetne välisuks. Tugev struktuur kestab pikka aega, kvaliteetne materjal ei lase külmal sisse tungida ja sobivad mõõtmed tagavad selle mugava avamise. Meie pakume erineva suurusega uksi, mis on saadaval ka suurepärastes mitmesugustes disainilahendustes - tutvu ja vali enda koju välja see oluline atribuut.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Välisuksed

Õige välisuks peab tooma koju hubasust ja turvatunnet. Me tunneme end kodus hästi ja kindlalt ainult siis, kui uks on külmakindel ja kutsumata külalistel on raske seda lahti murda. Materjalid, millest uksi valmistatakse, on väga erinevate omadustega. Seepärast tuleb sobiva välisukse valimisel hoolikalt mõelda sellistele detailidele nagu mõõdud ja tehnilised näitajad.

Kuidas valida sobiv välisuks?

Välisuks klaasiga, klaaspaketiga, laevaukse tüüpi, turvauksed, metallist või puidust välisuksed – need on kõigest mõned näited võimalikest variantidest. Lisaks on võimalik valida välisuks erinevates värvides ja detailidega, mis sobivad Sinu kodu interjööriga või maitsega. Samuti on oluline tutvuda ukse mõõtmetega ja võrrelda neid enda kodus oleva ukseava võimalustega. Nii et kui otsite endale kõige sobivamat toodet, tasub tutvuda nende kõigi eelistega ja toote enda omadustega, mille leiad tootekirjeldustest.

 Kui Teie eesmärk on leida välisuksed korterile või trepikotta, siis peab arvestama teistsuguste nõuetega, näiteks nende puhul pole ilmastikukindlus kuigi oluline võrreldes eramajaga, kus välisuks avaneb otse õue. Küll aga peab korteri välisuks olema turvaline, sest kunagi ei tea, kes teie vara võib ihkama tulla. Soojustatud välisuks sobib kui maja välisuks, sest lisaks turvalisusele peab see olema ka ilmastikukindel kuna meie külmad ja niisked talved on väljakutse igat tüüpi ustele. Ainult soojapidavad välisuksed suudavad seda tagada.

Kaup24 veebipoes on valikus maja välisuks kui ka korteri välisuks, ja seda eriti soodsalt. Tootevalikus on Termo Plus, Totum, Andrea, Altas, Forest Verte, Gracia, Hormann, Hrono, Helost, Jupoja, Viking, Mikea ja teiste tootjate uksi, kelle seast valida endale see kõige meelepärasem.

Kaup24 veebipoest leiad välisuksed soodsalt!

Tutvu Kaup24 soodsa kaubavalikuga ning telli sobilik uks endale soodsalt koju! Lisaks on võimalus kasutada ka maksmisel järelmaksu võimalust ning igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud uks mingil põhjusel ei sobi, on võimalik see tagastada või ümber vahetada. Ära unusta kasutada võimalust soetada tooteid sooduskampaaniate ajal!

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!