Siseuksed

(162)

Ilusad siseuksed võivad teie kodu stiili märgatavalt muuta. Ukseraam, materjalid, helikindlus, uksepiit on vaid mõned punktid, mida tuleks siseuste valikul arvesse võtta. Pöörake kindlasti tähelepanu ka ruumi mõõtmetele. Te saate valida mitmesuguste uste vahel, näiteks uksed mis on tehtud täispuidust või meeldivad teile klaasiga siseuksed? Valige ukse värv, mis sobib igas toas oleva sisekujundusega, üheks skandinaavialikumaks valikuks on saanud valge siseuks, mis sobib imehästi tervesse elamisse. Kui soovite katsetada julgemat varianti siis soovitame omalt poolt musta värvi uksi koos sama värvi ukseraamiga, mis muudab teie kodu vägagi modernnseks.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Siseuksed ja selle tarvikud

Oled parasjagu kodus tegemas remonti või lihtsalt uuendamas oma kodu välimust ning otsimas parasjagu ust, mis täiendaks Sinu kodu interjööri? Meie valikust leiad erinevates disainides, värvides ja funktsioonidega uksi, mis muudavad Sinu kodu hubaseks ja meeldivaks.

Kuidas valida sobiv uks ja sellele vajalikud tarvikud?

Uksed võivad olla nii tavalised siseuksed kui ka voldikuksed. Traditsioonilised siseuksed on avatavad lingiga tõmmates või lükates, kuid voldikuks vaid lükates paremale, vasakule või lausa mõlemalt poolt. Uste valimisel on oluline teada selle mõõtmeid ning võrrelda neid kodus oleva ukseavaga, et uks mahuks kenasti nii, et see täidaks oma funktsiooni. Seejärel oleks mõistlik valida välja sobilik disain, mis vastaks nii Sinu maitsele kui ka Sinu kodu interjööriga. Näiteks annavad eriti hubase mulje puidust uksed, millele omakorda annvad kaasaegse lisa veel klaasiga avad. Samuti on võimalik valida üleni siseuksed klaasiga, mis annavad kogu ruumile modernse mulje. Võimalik on valida erinevate värvuste vahel - pruun, must, beež, valge siseuks jne.

Ustele tuleks juurde muretseda veel erinevad lisatarvikud - uksepiit ja ukseraam. Need võimaldavad uksel ilusti sulgeda, avaneda ja võimalusel ka lukku panna. Samuti on siin oluline tähelepanu pöörata nende mõõtmetele, et need sobituksid Sinu kodus oleva ruumiga, vastasel juhul pole nendest kasu. Uksepiida ja raami disain peaks ühilduma Sinu kodus oleva uksega ja interjööriga. 

Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses infoga ja võimaluse korral teiste klientide poolt antud hinnangute ja arvamustega. Vajadusel saad sinna esitada ka oma tekkinud küsimused või kiirema vastuse saamiseks on võimalik võtta ühendust meie klienditeenindusega ka telefoni või e-kirja teel - meie oleme valmis Sind aitama!

Odavad siseuksed leiad Kaup24 veebipoest!

Kaup24 veebipood pakub laias valikus tooted ülisoodsa hinnaga, et ehitada oma kodust unistuste kodu soodsalt ja kiirelt. Meie pakume kiireid ja paindlike ostu- ja maksetingimusi - näiteks on võimalik saada kaup kätte kiirelt kulleri vahendusel, mugavalt pakiautomaadi vahendusel või tasuta esindusse järgi tulles ning vajadusel on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust. Kindlasti hoia silm peal ka sooduskampaaniate ajal ning ära unusta soetada tooted veelgi odavama hinnaga pakkumiste ajal.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!