Trepid

(45)

Trepid ei võimalda mitte ainult liikuda teisele korrusele või pööningule, vaid on samal ajal ka oluline osa Sinu kodu kujundusest. Neid on lihtne interjööriga kohandada ning vajadusel saad täiendavalt ruumi kokku hoida.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Trepid

Igasse mitme korrusega majja on oluline leida vahend, mis võimaldaks korruste vahel mugavalt liikuda. Lisaks annab trepp üsnagi palju juurde maja interjöörile, kui leida valikust sobiv ja stiilne mudel. Selleks on Kaup24 meeskond kirjutanud väikese ülevaatliku kokkuvõtte valikust, mis loodetavasti on Sulle valimisel kasuks.

Milline trepp valida?

Esmalt on oluline välja selgitada, kuhu soovid treppi paigutada. Kui Sinu eesmärgiks on leida trepp, mis viiks näiteks esikust teisele korrusele, on sobilikud enamasti kõik trepid. Näiteks on hea lahendus keerdtrepp, mis võtab oma laiuse poolest vähe ruumi. Kui otsid midagi, millega pääseks pööningule, oleks mõistlik valida pööningutrepp jne.

Seejärel oleks aeg leida sobiv disain. Valikus on erinevates toonides ja materjalides treppe. Värvi valides on oluline sobitada see ka ülejäänud interjööriga oma kodus ning oma maitsega. Trepid võivad olla valmistatud nii HDF plaatidest, männist, metallist, puidust, PVC materjalist ja muustki. Kõik materjalid on vastupidavad, mistõttu oleneb materjalist pigem tootedisain. Kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kust leiad näiteks treppide mõõtmed - nii saad ise planeerida, kas trepp ka reaalsuses koju mahub.

Kindlasti järgi, et kasutaja kaal vastaks trepi kandevõimele, vastasel juhul võib trepp katki minna ning kasutaja viga saada. Turvalisuse huvides võiks veenduda, et trepiga tuleb kaasa ka käsipuu või see eraldi juurde muretseda. Trepi paigaldamisel konsulteeri eksperdiga. Kui Sul on toodete kohta veel küsimusi, võid need samuti tootekirjeldusse esitada või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-kirja teel.

Leia sobiv tavaline trepp, pööningutrepp või keerdtrepp veebipood Kaup24st!

Kaup24 on veebipood, kust leiad tooteid igast valdkonnast ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised. Kaupa on võimalik kätte saada nii pakiautomaadi, kulleri kui ka tasuta esinduse vahendusel ning võimalik on kasutada ka järelmaksu võimalust. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane garantii, mis tähendab seda, et Sul on võimalus toode tagastada ja raha tagasi küsida või vahetada sobivama vastu.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!