Keevitusseadmed

(61)
Toodete kuvamine

Keevitusaparaadid, jootekolvid

Ehitusplatsid pole ainukesed kohad, kus eri materjale kokku ühendatakse, seda võib ette tulla ka kodustes tingimustes ja sellisel juhul on kasulik omada keevitusaparaati või jootekolbi. Nende seadmete valik on väga lai ja te leiate kindlasti vajaliku, olgu selleks siis jootekolb või aparaat alumiiniumi keevitamiseks. Kuid otsustamiseks on vaja teada mõningaid tähtsaid asjaolusid.

Mida tähendavad lühendid TIG, MIG, MMA?

Müügil on keevitusaparaadid TIG, MIG ja MMA ning sobiva valimisel tuleb lähtuda keevitusvõimekusest. ТIG ehk argoonkeevitusaparaat sobib hästi õhukeste metallide töötlemiseks; MMA aparaat on keevitusaparaatide seas lihtsaim ja odavaim lahendus; poolautomaatset MIG aparaati läheb tarvis siis, kui töö tempo on väga kiire. Lisaks on olemas teisigi lahendusi, nii et kui vajate gaasi või gaasita keevitusaparaati, siis on valik lihtne.

Kuidas valida keevitusaparaati?

Kui teil on tarvis suure jõudlusega keevitusaparaati, siis on võimsus üks olulisemaid valikukriteeriume, sest mida rohkem on tööd või mida keerukam see on, seda rohkem võimsust läheb tarvis. Ärge unustage faaside arvu – kolmefaasiline aparaat sobib tööstusesse, ühefaasiline aga koju. Kuid otsustamisel tuleb lähtuda konkreetsest mudelist, kuna ka ühefaasiline keevitusaparaat on suurepäraste näitajatega. Paljudele meeldivad inverter-keevitusaparaadid, mis on kerged ja kompaktsed ning sobivad eri keevitustööde jaoks. Kui peate aru, milline keevitusaparaat on parim, siis tehnilised andmed ja teiste kasutajate hinnangud aitavad otsustada, milline seade vastab kõige enam teie ootustele.

Milline jootekolb on parim?

Elektrilised jootekolvid on kasulikud tööriistad eri jootmistööde jaoks, nii et olenevalt töö keerukusest valige endale sobivaim toode. Peenemate jootmistööde jaoks sobib väike kuuma õhu jootekolb, kuid tõsisemate tööde jaoks on parem reguleeritav jootekolb. Tihtipeale kasutatakse plastist jootekolbi, kuid tõhususe pärast hinnatakse väga kiirjootekolbi – isegi professionaali üllatab toodete mitmekesine valik, nii jääb üle vaid otsustada, milline elektriline jootekolb on kõige parem. Pange tähele, et jootekolvid ja teised seadmed erinevad oma hinna poolest; toru keevitusseade on tihti ligimeelitava hinnaga, kuid võite leida ka teisi suurepäraseid pakkumisi.

Vajate kolbi käsitöö tarbeks, inverter-keevitusaparaati naha, plasti, juhtmete ja puidu jaoks või otsite kohta, kus müüakse odavamalt mõnda muud keevitusaparaati? Tutvuge meie tootevalikuga veebikaupluses kaup24.ee, kus pakutakse keevitusaparaate ja jootekolbe väga meeldivatel tingimustel. Siin vastavad keevitusaparaatide ja jootekolbide hinnad nende kvaliteedile; kui aga soovite säästa, siis saate keevitusaparaadi osta järelmaksuga, nii pääsete ühekordsest suurest väljaminekust ja tasute ostu eest osade kaupa. Meil on pakkumisi ka neile, kes tunnevad huvi odavate, kuid kvaliteetsete keevitusaparaatide ja jootekolbide vastu, kampaaniate ja sagedaste väljamüükide käigus saab soetada vajalikke seadmeid eriti soodsatel tingimustel.

Veelgi meeldivam on, et vajaliku plasttorude keevitusseadme või muu tööriista saab osta kodust lahkumata. Keevitusaparaadi või jootekolvi võib tellida internetist kõigest mõne minutiga ja soovitud kaubad toimetatakse kiiresti teile koju. Toodete nimekirjas on Welleri jootekolvid, Deforti keevitusaparaadid ja teiste tootjate kvaliteetsed seadmed. Kutsume teid nendega tutvuma ja endale sobivat välja valima.

Vaadatud tooted