Tööriistad

Mõned ehitus- ja parandustööd on väga lihtne ka iseseisvalt ära teha. Selleks läheb koju vaja vaid mõningaid tööriistu, mis õigel hetkel suureks abiks on. Sõltumata sellest, kas otsid töövahendeid koduremondiks või toimetamiseks aias, leia vajalik asi Kaup24 e-poest ja telli see soodsalt internetist. Nii säästad aega ja raha!

Tööriistad

Igas koduses tööriistakastis võiks kindlasti olemas olla mõõdulint, kruvikeerajate komplekt, haamer, paberinuga ja väike käsisaag. Nii on uutele mööbliesemetele koha mõõtmine lihtne. Samuti on ka mööbli kokku panemiseks vajalikud asjad kohe olemas.

Lisaks neile võib olla tarvis tarvis riiuleid ja kaste, kus mugav tööriistu ja kõike muud vajalikku hoiustada. Suureks abiks ennekõike majades on ka redelid, mis võimaldavad pääseda ka kõrgematesse nurkadesse.

Õiged asjad vastavalt aastaajale ja otstarbele

Talvisel ajal kuluvad kahtlemata marjaks ära lumelabidad ning porisel ajal on asendamatuks abimeheks survepesurid, mille abil on hõlbus suuremast mustusest lahti saada. Laia valiku käsitööriistu ja elektrilisi tööriistu leiad samuti meie e-poest.

Õiged asjad leiad üles lihtsalt e-poe küljemenüüs olevate filtrite abil, sorteerides valikut vastavalt otstarbele, kaubamärgile ja hinnale.

Arvesta ka kasutustihedusega - kas vajad tööriista ainult mõned korrad aastas, või kasutad seda aktiivselt? Professionaalsemal kasutamisel tagab pikaajalise kvaliteedi seadme võimsus ja tuntud kaubamärgi nimi.

Otsi tööriista nimetuse või kaubamärgi järgi

Kaup24 e-poes on esindatud sellised tuntud tööriistade tootjad nagu Wurth, Worx, Wolfcraft, Einhell, Ytong, Irwin, Gitana, Force, Ford, Ferm, Festool, Hilti, Haupa, Hazet, Hitachi, Bosch, Baze jpt. Võid kindel olla, et leiad just vajaliku asja.

Kindlasti tasub silma peal hoida meie erinevatel sooduspakkumistel, mille käigus muidu hinnalised tööriistad kordades soodsama hinnaga on võimalik soetada. E-poes on ostlemine äärmiselt mugav – endale sobilik kaup on võimalik tellida vaid mõne nupule vajutusega ning juba varsti tuuakse tellimus sulle mugavalt koduukse taha. Telli internetist, säästa aega ja raha!