Tööriided

(348)

Iga töömees vajab enda garderoobi korralikke tööriideid, mis on kvaliteetsed, ilmastikukindlad ja hingavad. Kui töö toimub pidevalt tolmuses ja mustas keskkonnas on tähtis, et teie riided kaitseksid teie nahka. Muretsege endale tugevast materjalist töötunked, mida on mugav kanda jahedamatel perioodidel. Funktsionaalsed taskud aitavad teil hoiustada oma tööriistu, mida on mugav tööd tehes haarata. Samuti ka tööjope, mis kaitseks teid ilmastiku eest. Soojemateks päevadeks muretsege endale sarnased tööpüksid - lühikesed kui ka pikemad, ning spetsiaalseid pluuse, mis lasevad õhku läbi. Tööriided pole kindlasti kõik halli ja musta värvi, vaid on ka värvilisemaid lahendusi, mis tooksid teid teistega võrreldes rohkem esile.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Tööriided

Tehes tööd, kus oled ümbritsetud tolmu ja mustusega, on oluline tagada ka vastavad tööriided. Riided on valmistatud spetsiaalsest materjalist, mida on kerge hooldada ning mugav disain võimaldab taskutest kiiresti haarata vajalikud tööriistad ja muud. Eriti on oluline soe tööriietus külmadel ja hämaratel aegadel, et tagada soe ja turvaline olemine.

Kuidas valida sobivad tööriided?

Esmalt on oluline välja selgitada, mis ilmastiku ja olukorra tingimustes hakatakse tööd tegema. Välistingimustes talvel, sügisel või vara kevadel on oluline tagada ilmastikukindlad riided. Kindlasti on vaja muretseda tööjope ja tööpüksid, mis oleksid veekindlad ja soojad - näiteks fliisiga. Soojematel aegadel on oluline riiete õhuläbilaskvus, et tööd tehes keha üle ei kuumeneks. Hämaras tööd tehes on oluline kanda erksaid värve ja helkurit, et oleksid kiiresti märgatav. 

Paljud tööriided on ka väga funktsionaalsed. Näiteks töötunked on üldiselt riided, millel on olemas erinevad taskud, kuhu paigutada vajaminevad tööriistad ning need vajaduse korral kiirelt haarata. Kuigi tegu on vaid tööriietega, on võimalik ka siinkohal valida mitmete erinevate värvide ja disainilahenduste vahel. Valikus on võimalik valida erinevate mudelite vahel, mille seast valida endale just meelepärane. Eriti mugavad on riided, mis on reguleeritavad.

Riiete valimisel on alati olnud üheks suurimaks mureks õige suuruse leidmine. Selleks tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kus on täpsem info suuruste mõõtude ja olemasolu kohta. Enamasti leiad valikust tööriided meestele, kuid miks mitte väiksemas suuruses tööpüksid sobitada ka naisele. Siis tuleb sellest lähenevalt ka riided valida - näiteks tööpüksid meestele S suuruses võib siiski olla S suuruses naisele olla suur. Tootekirjeldusse on võimalik ka toote kohta jätta oma küsimus või võid võtta ühendust ka meie klienditeenindusele telefoni või e-kirja teel, kust on võimalik loota kiiremat vastust.

Valikut pakuvad paljud erinevad brändid, kellesse kuulub näiteks ka SoftShell jope ja muud tooted, kes on tuntud ja kiidetud oma kvaliteetse ja vastupidava toodangu poolest.

Soodne tööriiete müük toimub Kaup24 veebipoes

Kaup24 pakub suures valikus tööriideid igaks olukorraks ülisoodsa hinnaga. Kaup on võimalik kätte saada nii pakiautomaadi, kulleri kui ka tasuta esinduse vahendusel ning vajaduse korral on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust. Kindlasti hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduspakkumistel ja teistel kampaaniatel, et säästa olemasolevast soodsast hinnast veelgi.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!

Tööriided - milliseid soovitatakse?

Tööriided - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?