Seinaplaadid

(193)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Seinaplaadid

Plaadid on kindlasti ühed enim kasutatavad interjööri elemendid. Nende populaarsus seisneb eelkõige lihtsas hoolduses, kauakestvuses ja stiilsuses. Tänasel päeval on plaatide valik tõeliselt lai, mistõttu on võimalik ka erinevate tootjate plaate omavahel kombineerida. Tutvu meie valikuga lähemalt järgnevas ülevaates, mis loodetavasti on Sulle kasuks ka valimisel.

Millised seinaplaadid valida?

Keraamilised plaadid sobivad kõige enam seinte viimistlemiseks. Just keraamilised seinaplaadid valitakse enamasti just vannitubade, köökide, esikute ja elutubade viimistlemiseks. Magamistubadesse ja lastetubadesse enamasti plaaditud lahendusi ei valita. Siiski näitavad viimased interjööri trendid, et hoolega valitud põrandaplaadid on elegantsed ka magamistoas. Vastavalt ruumile sõltub ka plaatide valik - vannitoa plaadid võiksid olla vee ja niiskuse kindlad ning köögi seinaplaadid peaksid taluma pliidi juuresolekul kuuma. Magamistuppa ja mujale sobivad dekoratiivsed seinaplaadid.

Põrandaplaate valima asudes tuleks otsus juba veidi põhjalikumalt läbi kaaluda. Arvesse tuleks siinjuures võtta ruumide otstarve, liikumise sagedus ja teised sarnased nüansid. Seinaplaatide valmistamisel kasutatakse spetsiaalset glasuuri ning plaadid ongi klassifitseeritud vastavalt glasuuri vastupidavusele. Kehvema vastupidavusega plaadid võib julgelt valida seinte viimistlemiseks, ent põrandatele tasub kindlasti soetada eelkõige kvaliteetsed põrandaplaadid. 

Plaate on väga erineva suuruse, värvuse ja mustritega, kuid silmas tuleks pidada, et väga pikkade plaatide paigaldamisel peaksid seinad olema täiesti ühtlased ja siledad. Kõige lihtsam on kasutada 15x25 cm mõõdus plaate. Plaate on ka väga erinevates värvitoonides – klassikalisi, pastelseid, tumedaid ja heledaid plaate. Värvitooni valimisel tuleks eelkõige lähtuda toa suurusest, toas olemasolevatest elementidest ning enda maitse-eelistustest. Tutvu kindlasti lähemalt ka tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning vajadusel esita sinna küsimusi - meie klienditeenindus aitab Sind esimesel võimalusel.

Miks osta plaadid vannituppa, kööki või isegi magamistuppa Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus kvaliteetseid seinaplaate, mille seast leida meelepärane ja Sinu kodu interjööriga sobiv. Lisaks leiad meie veebipoest ülisoodsad hinnad koos paindlike ostu- ja maksetingimustega. Igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, seega kui kogemata ostetud saab vale toode, on võimalik see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!