Lastetoa fototapeedid

(210)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Fototapeet lastetuppa

Koduseinte uuendamine ja värskendamine pole kunagi olnud nii lihtne! Kaup24 pakub laste fototapeete vanematele, kes soovivad oma lapsele luua erilise ja mõnusa olustiku. Fototapeediga saab kaunistada lapse toa tema lemmiktegelastega, et muuta õhkkond veelgi mugavamaks ja hubasemaks.

Milline fototapeet valida?

Kõige väiksematele lastele pakume suurte ja värviliste joonistustega fototapeete, mis abil saab arendada lapse teadmisi ning tutvustada värve. Koolieelikutel ja algklassi õpilastel on oma lemmiktegelased ning neile meeldib väga fototapeet oma kangelastega. Pakume ka fototapeete, mis sobivad teismelise tuppa – fototapeet on üks lihtsamaid võimalusi kuidas kiiresti ja täielikult muuta toa välimust vastavalt lapse maitsele ja tahtmistele. Näiteks hetkel on populaarsust kogumas 3D fototapeet, mis suudab tekitada reaalse mulje millestki muust kui tegu on vaid tapeediga. Seetõttu on oluline võimaluse korral pidada nõu oma lapsega, et leida talle meelepärane tapeet, mis tekitab talle oma toas meeldiva ja hubase tunde.

Pakume teile võimalust soetada fototapeeti, mis on trükitud kvaliteetsele paberile kvaliteetsete tõmmistega. Fototapeeti lihtsamaks kleepimiseks koosneb see mitmest osast (sõltub tapeedi laiusest). Tänapäeval võib soetada fototapeeti nii seinale kui ka ukse peale kleepimiseks, mis laiendab märkimisväärselt fototapeedi kasutusvõimalusi. Peale selle on laste fototapeeti saadaval erinevate mõõtmetega, niimoodi on lihtsam kaunistada ainult teatud osa seinast, mis on jätab toast modernsema ja minimalistlikuma mulje, aga ka kogu või isegi mitu seina. 

Laste fototapeeti saab kleepida tavalise tapeediliimiga. Fototapeet tuleb panna seina väga hoolikalt, kuna liim on tugev ning tapeeti ära võtmisega võite tapeeti lõhkudak. Peale liimi kuivamist võivad jääda näha tapeedi liitekohad, kuid see pole praak, vaid fototapeedi eripära.

Miks osta tapeet Kaup24 veebipoest?

Veebipoes kaup24.ee müüakse laste fototapeete väga soodsa hinnaga, mille seast on võimatu mitte leida lapse jaoks meelepärane. Lisaks pakume paindlikke ostu- ja maksetingimusi, mille sisse käib näiteks 2 nädalane ostugarantii. Kindlasti ära unusta ära kasutada võimalust soetada tooted veel soodsamalt sooduskampaaniate ajal.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!