Fototapeedid

(14252)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Fototapeet

Need, kes hindavad eksklusiivseid ning omanäolisi interjöörilahendusi, armastavad kahtlemata ka fototapeetide kasutamist väga. Nimelt võimaldavad fototapeedid uuendada ning kaunistada oma kodus ühe või mitmed seinad ilma suurte investeeringute ja väljaminekuteta.

Kuidas valida sobiv fototapeet?

Fototapeedid aitavad luua erilist meeleolu, võimaldades toale uue ilme anda väga väheste vahendite ja pingutusteta. Tavaliselt paigaldatakse fototapeet toa ühte seina, kuid väiksemate piltidega tapeete on võimalik paigaldada ka mitmele erinevale seinapinnale. 

Tavaliselt on fototapeetidel kujutatud loodust, linnade ja metropolide panoraame, merd, kauneid metsamaastikke ja tuntud või lihtsalt erilisi arhitektuurseid suurehitisi, lisaks veel taimi, maailmakaarti, 3D-jooniseid ja palju-palju muud. Kusjuures ongi viimasel ajal kogumas aina rohkem populaarsust 3D fototapeet, mis suudab jätta üsnagi realistliku mulje seinale millestki muust, mida seal tegelikkuses pole. Eraldi on fototapeete kujundatud ka laste tarbeks. Näiteks fototapeet lastetuppa võiks olla rõõmsates värvides ja pildil võiks olla lapse lemmikloom, multikategelane, auto või muu. Sellest järeldades on mõistlik leida igasse tuppa teemakohane fototapeet - näiteks sobiv fototapeet magamistuppa võiks olla millestki lõõgastavast ning fototapeet kööki hoopiski midagi muud. Tähelepanu tuleb siiski pöörata pigem enda maitsele ning kuidas võiks tapeet Sinu kodu interjööri täiustada.

Fototapeete on võimalik soetada väga erinevates suurustes. Fototapeedi paigaldamiseks läheb tarvis spetsiaalset tapeediliimi ning fototapeedi paigaldus ise on äärmiselt lihtne. Fototapeedid on üha populaarsemad muuhulgas hotellides, spaades, erinevates keskustes, restoranides ja teistes ettevõttetes, kes püüavad silma paista glamuuuri ja originaalsusega. 

Fototapeet on tõesti äärmiselt soodne ent efektiivne lahendus. Selle paigaldamine võtab vähem kui tunni ning tulemuseks on suurepärane ja pilkupüüdev interjöörilahendus, mis tagab ka pärast pikka tööpäeva koju naastes hea tuju. Fototapeetide hinnad algavad suisa 10 eurost, mistõttu on need täiesti taskukohased igaühele ning kahtlemata on fototapeeti investeerimine seda väärt.

Miks osta fototapeet Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus tapeete ülisoodsa hinnaga. Kaupa on võimalik kätte saada kas kulleri, pakiautomaadi kui ka esinduse vahendusel ning võimalik on kasutada järelmaksu. Kindlasti hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa hinnast veelgi.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!