Dekoratiivkivid

(77)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Dekoratiivkivid ja seinakivid

Dekoratiivkivid ja muud seinakivid on viimastel aegadel üha populaarsust kogumas ning seda nii interjööris kui eksterjööris. Eriti hästi sobib dekoratiivkivi ahjude ja kaminate katmiseks ning lisaks elutuppa, kus valgusega seintel mängides eriti hubase õhustiku on võimalik luua. Köögis sobib dekoratiivkivi ideaalselt ülemise ja alumise tööpinna vahele, lisaks sellele on dekoratiivkivi väga sobilik ka vannitubades ja esikutes, kohvikutes, hotellides, spaades ja veel suurel hulgal erinevates ruumides ja asutustes.

Milline dekoratiivkivi valida?

Dekoratiivkive on olemas väga laias valikus – erineva suuruse, reljeefi ja värvitoonidega. Näiteks on võimalik soetada nii väikseid kui ka suuri kive, nii tumedaid, heledaid kui ka värvilise kive ning võimalik on isegi soetada dekoratiivkivi plaadid. Enne dekoratiivkivi soetama asumist tasuks hoolega läbi mõelda, milline konkreetne kivi ühte või teise ruumi võiks sobida. Igal juhul aitab dekoratiivkivi tubadesse toomine luua elegantsema, luksuslikuma ja modernsema üldpildi. Antud toote väga suureks plussiks on selle lihtne paigutamine ja transportimine. Dekoratiivkivi paigaldama asudes ei ole muuhulgas oluline seina täiuslik tasapind ning antud toodet on võimalik väga lihtne kinnitada puidukruvidega, mille kasutamine ääretult lihtne ja kiire. Teatud sorti dekoratiivkive on võimalik ka värvida, mistõttu on soovi korral lihtne ka aja möödudes tube renoveerida. 

Üldiselt kasutatakse siseseinte dekoratiivkivi, kuid miks mitte asetada dekoratiivkivi seina ka välistingimustesse. Eksterjööri kaunistamiseks sobib dekoratiivkivi muuhulgas fassaadile või aedadele – dekoratiivkivi talub väga hästi väliseid tingimusi, mistõttu on see äärmiselt usaldusväärne ehitusmaterjal. Seetõttu on oluline tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et veenduda toote omadustes ja sobivuses. Lisaküsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta seinakivid Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus dekoratiivseid vahendeid Sinu kodu täiustamiseks ülisoodsa hinnaga. Meilt leiad ülimalt paindlikud ostu- ja maksetingimused, millesse kuulub näiteks 2 nädalane ostugarantii, kauba kättesaamine kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel ning vajadusel on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust. Hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel, et säästa veelgi rohkem.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!