Puitpõrandad

(12)

Kui soovid pikaajalisi ja kestvaid lahendusi, siis vali puidust põrandad, mis on alati kvaliteetselt ja peenelt kujundatud. Need meeldivad klassika fännidele, aga ka neile, kes otsivad sisustuses kaasaegseid lahendusi – igal juhul muudab see kodu kenaks ja hubaseks. Kui Sinu prioriteet on vastupidavus, kutsume Sind tutvuma puidust põrandate valikuga ja endale kõige sobivamat valima!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Puitparkett

Oled parasjagu teostamas kodus remonti ning otsid põranda jaoks vastupidavat, kuid samas stiilset lahendust? Selle võimaldab teha puitparkett, mis on aegumatu, trendikas ning annab Sinu kodule hubase hõngu. Samuti on oluline paigaldada põrandakatte alla aluskiht, mis tagaks soojusisolatsiooni, helikindluse ja muudki. Suur valik erinevaid värve ja disainilahendusi aitavad Sul leida nende seast just see kõige meelepärasem.

Kuidas valida sobiv puitpõrand või põrandalaud?

Puitpõrand võib olla valmistatud erinevatest puuliikidest - mänd, tamm, saar või muu. Eriti populaarne on tammeparkett või tamme põrandalaud, mis on vastupidav ja sobib iga interjööriga. Igal põrandal ja parketil peaks olema mitu kihti lakki, mis kaitseks põrandat võimalike kriimustuste, mõrade ja määrdumise eest. Eriti kasulikud on põrandad UV-kiirguse kaitsega, mis aitab säilitada põranda pikaaegse välimuse. Osad "hingavad" põrandad isegi reguleerivad kodust mikrokliimat - põrand imab niiskust ning see aurustub, kui maja on kuiv. Antistaatiline põrandapind ei kogu tolmu, mis on eriti oluline allergiaga inimeste jaoks. Põrand peaks olema paigaldatav kõikide põrandakütete peale. “Click and Go” paigaldussüsteem muudab põranda paigaldamise imekergeks.

Põranda alla on võimalik asetada aluskatte, mis on hea soojusisolatsiooni võimega ning helikindel.  Põrandakatete aluskihid annavad samuti põrandale elastsuse, mis ühtlustab paigaldamist. 

Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et saada täpsem ülevaade tootest. Näiteks on oluline tähelepanu pöörata nende mõõtmetele ja kogusele - suure pinnase katmiseks oleks võib-olla vaja rohkem toodet tellida. Kui Sul on veel küsimusi toodete kohta, võid need samasse tootekirjeldusse esitada või võtta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või e-maili teel.

Puitparkett soodus hinnaga leiad Kaup24 veebipoest!

Kaup24 veebipoest leiad sobiva puitpõranda ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie pakume paindlike kauba kättesaamise ja maksmise tingimusi - kaupa on võimalik tellida koju kulleri vahendusel, saada kätte pakiautomaadist või tulla ise tasuta järgi meie esindusse ning vajadusel on võimalik kasutada ka järelmaksu. Lisaks pakume igale ostule 2 nädalast ostugarantiid - kui ostetud kaup mingil põhjusel siiski ei sobi, on võimalik see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!