Põrandakatted

Põrandakatted, põrandaliistud, laminaatparkett, puitparkett ja muu

Igas majapidamises aitab luua hubase atmosfääri stiilne põrand, kuid samas on vaja leida veel erinevaid lisatarvikuid - ühendusprofiilid, põrandaliistud, aluskihid ja muu oluline, et tagada põranda vastupidavus, soojusisolatsioon, helikindlus ja muudki. 

Kuidas valida sobiv põrand ja lisatarvikud?

Laminaatparkett ja puitparkett on kaks kõige levinumat põrandat, mille seast valida. Neid on olemas erinevates värvides ja disainides - näiteks on eriti populaarne valida erinevate puude vahel nagu tamm, saar, mänd ja teised. Põranda valimisel kindlasti lähtu isiklikust maitsest ning veendu, et see sobiks Sinu kodu interjööriga. Põrandad on kergesti paigaldatavad ning omavad mitut kihti ja lakki, et kaitsta seda kriimustuste, määrdumise ja muude vigastuste eest. Laminaadist põrandatel on erinevad tugevusklassid, mis võimaldavad leida valikust endale sobiva vastavalt oma soovile ja vajadustele.

Igale põrandale on oluline lisaks muretseda põrandaliistud ja ühendusprofiilid, et põrand oleks vastupidav ja stabiilne. Põrandaliist ja ühendusprofiil on kaks lisatarvikut, mille vahel on samuti võimalik valida erinevate värvide ja disaini lahenduste vahel, mis sobiks põranda enda, Sinu kodu ja Sinu maitsega. Põranda alla oleks mõistlik samuti soetada spetsiaalsed alumised põrandakatted, mis tagavad soojusisolatsiooni ning summutavad müra. 

Põrandat ei vaja vajad siseruumid - võimalik on soetada põrandakatted ka terassile või rõdule. Siinkohal on oluline tähelepanu pöörata materjali ilmastikukindlusele ja materjalile endale. Samuti on oluline veenduda nii terassi kui siseruumide põranda kvaliteeti, et see kestaks aastakümneid ilma, et see tuleks uuesti välja vahetada. Selleks pakuvad valikut erinevad tootemargid ja brändid, mille seast valida meelepärane.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad suures valikust erinevaid põrandakatteid ja põranda tarvikuid ülisoodsa hinnaga. Meie pakume paindlikke kättesaamise ja maksetingimusi - nimelt saad Sina valida, kas soovid kaupa kätte saada kulleri, pakiautomaadi või tasuta esinduse vahendusel ning maksad alles siis, kui kaup on käes ning ka seda kas järelmaksuga või täisväärtuses. Ära unusta tutvuda ka meie sooduskampaaniatega, et säästa veelgi!

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!