Ahjud

(70)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Ahi ja pliit

Kodune kütmissüsteem saab olla nii funktsionaalne kui ka stiilne – ahjud on ju ajast aega olnud hubasuse ja kodusoojuse sümboliks. Ilmselt on ahjud sel põhjusel siiamaani üheks populaarsemaks küttevahendiks, mis varustavad kodu soojuse ja õdususega. Seda samuti pliit, millega mugavalt valmistada ette meeldivaid söögikordi. Ahjud muudavad koduse interjööri pilkupüüdvaks ja eriliseks ning harilikult muutuvad need ka ruumi põhiliseks pilgupüüdjaks. 

Kuidas valida sobiv ahi või puupliit?

Ahjusid on väga erinevaid – pelletite, diisli või puudega töötavaid seadmeid, mistõttu on Sul võimalik valida just endale kõige meelepärasem mudel. Tähelepanu tuleks pöörata ahju kasutegurile, mis mõõdab ahju töö efektiivsust. Soojuslik kasutegur on 80-85% vahel, mis sobib majapidamise kütmiseks. Samuti sobib puupliit ideaalselt kodu kütmiseks külmadel aegadel. Näiteks puupliit praeahjuga toimib kui grill, kus aeg-ajalt mida maitsvat küpsetada. 

Sobiva ahju valimisel on kindlasti suureks abiks erinevad ekspertide koostatud hinnangud ja tagasiside. Lisaks tasub kindlasti süveneda ka toodete juures olevatesse kirjeldustesse, kus välja toodud ka seadmete parameetrid - nii saad ettekujutuste toote suurusest ning planeerida selle sobivust Sinu koju. Kindlasti mõtle läbi ka toote disain - milline ahi või pliit võiks sobida kokku Sinu kodu interjööri ja Sinu maitsega, et tunneksid ennast kodus mugavalt ja hubaselt?

 Kaup24.ee e-poe tootevalikusse kuuluvad sellised tuntud ahjude tootjad nagu Viking, Evergreen, Eurocom, Romotop, Rika, Tulikivi, Tatpar, Termofor, Invicta, Olsberg, Flaminta, Franco, Flammifera, Celsis, Chamane, Castelmonte, Morso jpt, mistõttu võid kindel olla, et leiad midagi ka enda maitsele.

Miks osta puupliidid või ahjud Kaup24 veebipoest?

Kui oled kvaliteetse ahju otsinguil, siis soovitame tutvuda kaup24.ee e-poe laia tootevalikuga. Meie e-poest on võimalik endale soetada töökindel ahi eriliselt soodsa hinnaga. Kindlasti tasub sobilik seade endale mugavalt tellida just e-poest, sest nii ei ole Sul praktilise ja stiilse ahju soetamiseks isegi tarvidust diivanilt lahkuda. Kõige mugavam on aga see, et juba üsna pea tuuakse tellitud kaup Sulle mugavalt otse koduukse taha.

Vali endale sobivaim ahi välja juba nüüd ning naudi hubast soojust ja õdusat kodus olemist!