Vannitoa ventilaatorid

(139)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Vannitoa ventilaator

Kuna vannitoas tekib paratamatult kiiresti üleliigne niiskus (duši all käimine, pesu pesemine, pesu kuivatamine jne.), siis on oluline soetada vannitupppa ventilaator. Üleliigne niiskus võimaldab bakteritel kiiresti paljuneda, mistõttu oleme ka meie vastuvõtlikumad haiguste suhtes ning ka toaseintele võivad tekkida hallitus või muud seened.

Kuidas valida ventilaator vannituppa?

Ventilaatoreid on olemas erinevates suurustes ja kujudes. Näiteks on võimalik paigaldada ventilaator lakke või seina. Üldiselt eelistatakse väikeses suuruses paistmatuks jäävaid ventilaatoreid, kuid efektiivsemaks kasutamiseks on võimalik valida ka suurem. Ventilaatoreid on võimalik lülitada sisse ja välja juhtmega, nööriga, nupuga või seade teeb seda ise automaatselt. Eriti mugavad on ventilaatorid kaanega, et ventilaatorisse ei koguneks tolmu või muud mustust. Seadmeid on võimalik valida ka erinevates disainides ja värvides, mistõttu on Sul võimalus leida seade, mis sobib ideaalselt Sinu vannitoa interjööriga. 

Ventilaatorid võivad olla üsna mürarikkad, kuid uuema tehnoloogiaga on võimalik seda vältida. Vaikne ventilaator vannituppa võimaldab mugavalt ja rahulikult teha toimetusi. Selleks jälgi tootekirjeldusest seadmete müratase mõõtmeid, mida mõõdetakse dB ehk detsibellides. Lisaks võib olla seadmetel teisigi häid külgi. Näiteks vannitoa ventilaator niiskusanduriga võimaldab hoida niiskuse taset kontrolli all. Taimeri abiga on võimalik seadistada seadet just nii, kuidas vajalikuks pead. Pööra tähelepanu ka nende võimsusele - mida suurem võimsus, seda efektiivsemat tööd see teeb, kuid suure tõenäosusega nõuab rohkem elektrit.

Valikut pakuvad brändid nagu Aerauliqa, Airflow, Awenta, Equation, EuroPlast, SolerPalau ja paljud teised. Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva infoga ning vajadusel esita sinna ka tekkinud küsimused. Küsimusi on võimalik esitada meie klienditeenindusele ka telefoni või e-kirja teel.

Miks osta ventilaator Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus tehnikat Sinu koju ülisoodsa hinnaga, et muuta Sinu elu lihtsaks ja mugavaks. Meie e-pood pakub lisaks sellele veel paindlikke kättesaamise ja maksmise võimalusi - näiteks on võimalik tellida kaup kätte pakiautomaati või kulleri vahendusel või esindusse ise järgi tulles ning vajadusel on võimalik kasutada ka järelmaksu võimalust. Kindlasti hoia silm peal ka sageli toimuvatel sooduskampaaniatel, et säästa veelgi rohkem.

Hoia oma tervist! Tutvu meie valikuga ja osta juba täna.