Õhuniisutajad, õhupuhastid

(174)

Selleks, et kuivast õhust tulenevat köha, allergilisi haigusi ja naha kuivust ning sügelust vältida, peaks ostma õhuniisutaja. See tagab siseruumides optimaalse õhuniiskuse, mis peaks olema 30-40%. Vali enda vajadustele vastav õhuniisuti välja ja telli see mugavalt koju!

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Õhuniisutajad ja õhupuhastid

Vastupidiselt õhukuivati eesmärgile, on õhuniisutaja eesmärk tagada normaalne niiskuse tase kuivas toas. Eriti tavaline on see peale igat kütte hooaega, kui tuppa tekib kuiv õhk. Kuiva õhuga toas on suurem tõenäosus haigestuda, sest kuivas õhus on bakterite ja mikroobide eluiga suurem. Lisaks kuivatav kuiv õhk nahka, silmi, suud ja nina limaskesta, mille tagajärjel võivad tekkida erinevad haigused. 

Miks ja kuidas valida parim õhupuhasti või õhuniisuti?

Õhuniisutaja abiga on võimalik ennetada grippe, parandada oma meeleolu, hoida head unekvaliteeti, ära hoida kuiva nahka, allergiaid, astmat ja hoiab üldiselt paremat üldist kodukeskkonda. Õhuniisutaja aitab küll hoida toa niiskust kontrolli all, kuid mikroobide ja bakterite likvideerimiseks on olulisem tegur õhupuhastaja.

Õhuniisutajaid võib olla nii külma kui ka kuuma õhuga. Tüüpide poolest erinevad ultraheli ja termiliste seadmete vahel. Kuuma õhuga auruniisutaja võimaldab hoida üleval ka toatempertatuuri soegadel aegadel, kuid lemmikloomade vajadusi silmas pidades oleks mõistlik soetada külma õhuga. Tänapäeval on võimalik osta ka kombineeritud õhuniisutajaid. Ultrahelil põhinev seade töötab vaikselt ning seda on kergem hooldada, kuid sellega on mõnevõrra keerulisem kontrollida niiskustaset. Õhupuhasti töötab sarnaselt õhuniisutajaga - see reguleerib õhuringlust ning selle hooldamiseks on vaja vaid filtri vahetamist. Valikus on palju nutikaid vahendeid, mis võimaldab jälgida toas oleva õhu seisu ja muudki.

Õhupuhastid ja niisutajad võivad olla ka kaasaskantavad, mis muudab kergeks selle transportimise näiteks kodust kontorisse. Erinevad lisafunktsioonid - nagu näiteks kaugjuhitavus, õhuniiksuse mõõtja, kliimareguleerimisega süsteemid, jahutid ja muud funktsioonid muudavad selle kasutamise mugavamaks ja efektiivsemaks. 

Valikust leiad tuntud ja kiidetud tootemarkide tooteid, kelleks on näiteks MiniMu, Ballu, Carruzzo, Metrox, Zyle, Beurer, Electrolux, Air Wick, Amacom, Amcor, Beper, Blaupunkt, Boneco, Caso, Guzzanti, Xiaomi ja paljud teised. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva infoga ning esita sinna ka vajadusel küsimusi.

Soodsa õhupuhasti tuppa leiad Kaup24 veebipoest

Kaup24 pakub erinevaid kasulikke ja kvaliteetseid elektroonilisi vahendeid ülisoodsa hinnaga igasse majapidamisse. Meie valikut tagavad vaid oma ala eksperdid ja spetsialistid, kes on teiste klientide poolt tunnustatud ja kiidetud. Lisaks pakume paindlikke, turvalisi ja mugavaid ostu- ja maksetingimusi, kuhu kuulub näiteks 2 nädalane ostugarantii, erinevad kauba kättesaamise viisid ja isegi järelmaksu võimalus.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!