Õhukuivatid

(32)
Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Õhukuivatid ja niiskuseimejad

Õhukuivati on äärmiselt efektiivne viis, kuidas saada kodus üleliigne niiskus kontrolli alla. Üleliigne niiskus võib tekkida riiete kuivatamisel, duši all käies, vihmase ilmaga koju tulles, toitu valmistades, hingates ja veelgi teistel põhjustel. Seetõttu võimaldab õhukuivataja või niiskuseimeja omakorda vähendada allergiate, noha ja köha teket ka inimeste seas. 

Miks ja kuidas valida parim õhukuivati koju?

Niiskuseimeja ja õhupuhastaja tuleb kasuks siis, kui kodus on raske hingata, toas on imelik lõhn, toas on jahe kuigi toatemperatuur on kõrge, akendel on märgata kondenseerumise jälgi, pesu kuivab aeglaselt või tuppa on tekkinud seen või hallitus. 

Õhukuivati valimisel on oluline arvestada, kui suures toas üleliigne niiskus on. Siinkohal on oluline paigutada kuivati kohta, kus ka suurem ruum saaks üleliigsest niiskusest lahti. Õhukuivati võimsusest oleneb töö efektiivsus - suurem võimsus tuleb kindlasti kasuks suure õhuniiskusega tubade korral. Erinevad paagi suurused võimaldavad tagada vähese paagivahetuse, kuid samas väikese paagiga seadmeid on võimalik oma väikese suuruse tõttu kergesti tuppa mahutada ja hoiustada. Mõned odavamad ja vanemad seadmed võivad teha ka veidi müra, mistõttu on oluline leida seade, mis vastab Sinu ootustele ja eesmärkidele.

Õhukuivatitel võivad olla ka palju erinevaid lisafunktsioone. Näiteks niiskuseimeja elektriline mudel võimaldab kasutada isegi kaugjuhtimispulti. Paljud mudelid suudavad õhuniiskust ka ise muuta ning vajadusel võimaldavad isegi pesul kiiremini kuivada.

Valikut pakuvad erinevad brändid nagu Argo, Ballu, Carruzzo, Cooper & Hunter, Edco, Equation, Fral, Henkel, HTW, MPL, Pingl, Stadler Form, Tesy, Toyotomi, Trotec, Water Off ja paljud teised, mille seast leida endale meelepärane. Enne toote ostu kindlasti tutvu ka tootekirjelduses oleva infoga ning esita sinna vajadusel küsimusi. Küsimusi saab esitada meie klienditeenindusele ka telefoni või e-kirja teel - aitame Sind niipea kui võimalik.

Soodne õhukuivati müük Kaup24 veebipoes

Kaup24 veebipood pakub suures valikus erinevaid mudeleid, mille seast on võimatu mitte leida endale niiskuseimeja tuppa ülisoodsa hinnaga. Meie pakume paindlikke ja mugavaid ostu-.ja maksetingimusi, millesse kuulub näiteks 2 nädalane ostugarantii, erinevad kauba kättesaamise võimalused ja ka järelmaksu võimalust. Kindlasti hoida silm peal ka sooduskampaaniatel ja pakkumistel, et säästa olemasolevast hinnast veelgi.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!