Konditsioneerid, soojuspumbad

(66)

Me soovime, et kodune õhk oleks alati värske ja nauditav - ainult siis saame ennast igapäevaselt mugavalt tunda. Selleks, et tagada kvaliteetne ventilatsioon ja meeldiv õhkkond, on vaja konditsioneeri või soojuspumpa.

Toodete kuvamine

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Konditsioneerid ja soojuspumbad

Konditsioneer ja õhksoojuspump on kaks olulist vahendid Sinu kodus, kui Sul puudub korralik küttesüsteem või vastupidiselt on kodus liiga kuiv ja kuum õhk, mida juhtub eriti suvistel aegadel. Selle mure lahendavad erinevad konditsioneerid ja soojuspumbad, millel on erinevad lisafunktsioonid.

Kuidas valida sobiv õhk soojuspump või konditsioneer tuppa?

Kui Sinu kodus puudub korralik küttesüsteem, siis oleks mõistlik muretseda õhk soojuspump. Enne õhksoojuspumba valimist on oluline selgitada välja köetava pinna suurus, kas pumpa kasutatakse põhi- või abiküttena, kas koht on suvila või elukoht, millist temperatuuri soovitakse toas hoid, mis on Sinu jaoks sobiv hind, kui oluline on müratase ja kui oluline on selle disain. Tüüpide poolest on olemas on nii ainult õhuga soojuspump kui ka õhk vesi soojuspump. Esimene sobib lahenduseks siis, kui hoones puudub vesiküttesüsteem ja sobib hästi lisakütteks. Vastasel juhul on sobilik lahendus õhk vesi soojuspump.

Tänapäevase tehnoloogiaga mudelid võimaldavad isegi reguleerida toas olevat soojust puldiga, kus võimalik kasutada ka muid lisafunktsioone. Näiteks on võimalik isegi õhksoojuspump muuta konditsioneeriks ning muuta õhu puhumise suundi ja tugevust. Kaasaegsed mudelid teevad vähe müra, mistõttu nende töö ei häiri Sinu igapäeva toimetusi. Sarnase eesmärgiga on õhukonditsioneer, mis võimaldavad tagada hea õhuringluse Sinu kodus. Samuti võivad konditsioneerid olla kaugjuhitavad ja erinevate lisafunktsioonidega. Kuna kõik mudelid on erinev, on oluline tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga, et saada mudelitest parem ülevaade. Eriti mugav on mobiilne konditsioneer, mida on kerge transportida ühest asukohast teise oma kerge ja väikese olemuse tõttu. 

Kõikidel seadmetel on erinevad võimsused nii jahutuse ja kütte puhul ja seadme mõõdud. Tutvu lähemalt seadmete mõõtudega, et umbes arvestada selle paigutamist. Nii konditsioneer kui ka õhksoojuspumba hooldus nõuab aeg-ajalt filtrite puhastamist, kuna paratamatult tekib nendesse aeg-ajalt tolmuosakesi, baktereid, tolmurulle ja muud.

Valikusse kuuluvad erinevate tuntud brändide tooted - näiteks Cooper & Hunter, Fuji, LG, Sinclair, Saturn ja ka Mitsubishi õhksoojuspump või konditsioneer. Kui Sul on toodete kohta lisaküsimusi, võid need julgelt esitada meie klienditeenindusele.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus tooted erinevates valdkondadest Sinu kodule ülisoodsa hinnaga, mida alandavad veelgi sageli toimuvad sooduskampaaniad ja pakkumised. Meie juurest leiad paindlikud ja turvalised ostu- ja maksetingimused, mille hulka kuulub 2 nädalane ostugarantii, erinevad kauba kättesaamise võimalused ja isegi järelmaksu võimalus. Kui kahtled toote ostus siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane ostugarantii, mis annab Sulle õiguse mittesobiv toode ümber vahetada või tagastada ja raha tagasi küsida.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!