Fritüürid

(41)

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Mis on fritüür ja miks on see vajalik?

Friteerimine on toidu küpsetamine rohkes õlis. Võrreldes tavalise praadimisega peab olema toit kaetud ⅔ õlis ning seda kuumutama kõrgel temperatuuril või siis kuuma õhu abil. Sellegi poolest muudab see toidu eriti maitsvaks ja isuäratavaks. Näiteks kõige enam levinud friteeritud toit on friikartulid, kuid miks mitte friteerida ka kala, köögivilju, snäkke nagu juustupalle ja palju muudki.

Alguse on antud küpsetamine saanud Prantsusmaalt. Prantsuse keelest tulnud sõna friture tähendab küpsetamist või praadimist, mistõttu tunneme me seda ka friteerimise nime all. Mitmed sajandeid on see populaarsust kogunud juba ka Hiinas, Vana-Roomas ja Venemaal. Jaapanis tuntakse seda kui tempura nime all, mis seostub tihti tempura sushi valmistamisega.

Friteerida on kõige mugavam ja lihtsam selleks mõeldud köögimasinas, milleks on fritüür. See on asendamatu abimees Sinu köögis. Eriti populaarseks on muutumas kuumaõhu fritüür, mis on võrreldes tavalisega tervislikum variant, kuna ei kasutata toidu valmistamisel tilkagi õli või rasvainet.

Milline masin valida?

Kuumaõhu fritüür on multifunktsionaalne seade, mis on mõeldud nii grillimiseks kui praadimiseks ilma rasvaineta. Nimelt on kasutatud kuuma toidu valmistamisel õhuvoolu. See on mõeldud värskete toiduainetega tegelemiseks, nagu köögiviljad, kartul, kala või liha. Nii on toit Sinu jaoks tervislik kui ka maitsev!

Kuna eelnevalt nimetatud fritüür on ka hinnaklassilt kõrgem, ei ole halb variant soetada endale tavaline fritüür ehk õli baasil tegutsev masin. Sel juhul on küll rasvainet kasutatud rohkem, kuid nii säilib toidul suurepärane maitse ning toit näeb välja tõeliselt hõrgutav.

Fritüüride müük

Muuda oma köök tõeliseks restoraniks! Koos fritüüriga saad pakkuda maitsvaid toite kogu perele. Kaup24 pakub selleks suurt valikut väga hea hinnaga, mille seast saad valida endale taskukohase ja hea abimehe endale kööki. Vaid paari hiireklikiga on võimalik leida sobiv köögitehnika ning meie paindlikud ostutingimused muudavad selle veelgi mugavamaks. Kindlasti ära jäta sooduspakkumisi kasutamata!

Sina saad valida, kuidas soovid kaupa kätte saada ning turvalisuse huvides ka maksad selle eest kui kaup on Sinuni jõudnud. Anname Sulle õiguse toote 14 päeva jooksul tagastada ning anname raha tagasi või võimaluse vahetada muu toote vastu, mis on sobivam. 

Tutvu valiku ja sooduspakkumistega juba täna!

Fritüürid - milliseid soovitatakse?

Fritüürid - millised on kõige kõrgemalt hinnatud?