Digiboksid

(17)

Kuigi telekat vaadatakse järjest vähem, on sellel siiski väga oluline koht paljude elus. Alates ajast, mil Eesti läks üle digilevile, on teleka vaatamiseks vaja digiboksi. Kuigi uuematel teleritel on juba sisseehitatud digiboks, siis paljudel seda siiski ei ole. Digiboksi ostes mõeldakse tavaliselt, et saaks võimalikult palju tasulisi kanaleid sellega vaadata, kuid oluline on teada, et ka tasuta kanalite vaatamiseks on vaja, et digiboks oleks olemas. Seadet valides jälgige, et teie televiisoril oleksid olemas sobivad ühenduskohad, et seda digiboksiga liita saaks. Toote peale klikkides saate täpsemalt lugeda selle spetsifikatsioonide kohta. Tutvu meie veebipoe valikuga ning valige endale sobivast hinnaklassist digiboks välja kohe.

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

TV tüünerid

Kuigi viimasel ajal on teleri vaatamisest tunduvalt populaarsem väljas liikuda ning perega aktiivselt  aega veeta, siis on enamikes kodudes teler endiselt sagedasti kasutusel. Telerite vastuvõtja on teleri vaatamise juures äärmiselt oluliseks seadmeks, mis kindlustab suurepärase kvaliteedi ning võimaluse vaadata laias valikus erinevaid telekanaleid. Antud seadmeid on üsna laias valikus, näiteks on vastuvõtjaid, mida on võimalik kasutada telefoni, tahvelarvuti, sülearvuti jms ühendamiseks. Võimalik on valida USB 2.0, Android, kaardiga, VGA, LAN, MPEG4 jm vastuvõtjad, mistõttu leiab ka kõige nõudlikum ostja just endale sobivaima lahenduse.

Oled parasjagu telerite lisaseadmete otsinguil? Laia valiku telerite vastuvõtjaid ja teisi telerite jaoks olulisi lisaseadmeid leiad hea hinnaga Kaup24.ee e-poest. Meie tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed ning mõnusalt rahakotisõbraliku hinnaga tooted. Kui Sa ei ole veel kindel, milline lisatarvik täpselt soetada, siis soovitame kahtlemata aega võtta ning erinevate toodete juures leiduvatesse tootekirjeldustesse süveneda. Enda jaoks tasub selgeks teha, mida üks või teine parameeter Sinu jaoks tähendab. Selleks võid pöörduda ka klienditeenindajate poole, kes lahkesti nõus vajalikku infot jagama. Kindlasti tasub endale sobilik seade tellida e-poest, kus säästad ühtlasi nii raha kui aega. Enam ammu ei ole tarvis poest poodi jalutada ja endale sobivaimat seadet otsida. E-poed võimaldavad oste sooritada mugavalt kodust või kontorist lahkumata. Kaup24.ee tootevalikusse kuuluvad järgmised telerite vastuvõtjate tootjad: Gembird, Entellbox, Extra Digital, DVB-T, Hama, 4World, Vido ja paljud teised, mistõttu on valik meeldivalt lai ja külluslik. Vali endale sobivaim seade välja ning naudi kvaliteetsel tasemel lemmikseriaale, mis muudavad päeva koheselt rõõmsamaks ja pimedad õhtud põnevamaks!